reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Ae śliczny brzusio i nie przesadzaj ze az tak przytyłas:)
A cycki Ci rosną?
Fajnie jest miec nie za duże i nie za małe:)
Kuzynka mojego ma takie wielkie ze naprawdę brzydko to wygląda i się biedna meczy jak mala w chuste bierze
 
reklama
Kasia, dobrze jest :-) wiadomo, ze kg nie pojda tylko w brzuch, ale jednak to brzuch bedzie przykuwal uwage :-) kg spadna

[emoji209] Adrianka, 24 tydzień
 
Od mamy ma kolacje haha :)
Kurde dobre to:D
 

Załączniki

  • 20160618_195138.jpg
    20160618_195138.jpg
    454,3 KB · Wyświetleń: 48
Mi troche zostalo, ale ja pozniej zaczelam cwiczyc i spadly do wagi nizszej niz przed porodem :-) a pozniej wkrecilam sie w bieganie[emoji14]i szczerze juz sie nie moge doczekac powrotu do formy :-)
Najciezej brzuch ogarnac po porodzie. Mi sie to do konca nie udalo, ale cwiczyc zaczelam pozno i pewnie przez moje lenistwo brzuch nie wyglada tak dobrze jakbym chciala, wiec radze nie lenic sie zbyt dlugo i cos tam robic dla siebie :-)

[emoji209] Adrianka, 24 tydzień
 
India wiem o czym piszesz . Mnie tez meczy ten brak ruchu, tym bardziej ze ja lubie diety. Lubie sobie odmowic kolacji, pocwiczyc, poskakac na skakance. Od razu lepiej sie spi[emoji6]
Najbardziej lubie przysiady, teraz gdy robie to brzuch mnie zaczyna bolec i lipa. Cellul powrocil .

Ola nie zostana[emoji12]

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja oliatum nie bo później nie zadziała jak faktycznie będzie problem . Pisałam już :) johnson chwali moja siostra i znajome wiec wzięłam. :)

Mój ślub był cudny. Na 50 osób w hotelu w górach tania opcja bo do 3 w nocy i kierowca dowozu gości. Za całość razem z makijażem i fryzura butami itd 5 tys wyszło wiec opcja super a było pięknie. No i zaślubiny w plenerze nie w urzędzie.

Igi [emoji173]32 tc
 
reklama
Do góry