reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

reklama
India wiem o czym piszesz . Mnie tez meczy ten brak ruchu, tym bardziej ze ja lubie diety. Lubie sobie odmowic kolacji, pocwiczyc, poskakac na skakance. Od razu lepiej sie spi[emoji6]
Najbardziej lubie przysiady, teraz gdy robie to brzuch mnie zaczyna bolec i lipa. Cellul powrocil .

Ola nie zostana[emoji12]

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
No i ja cellulit mam :-/

[emoji209] Adrianka, 24 tydzień
 
No ja nie wierząca wiec my tylko urzędowy wiec z bani księdze i inne :)

Ej dziewczyny pękła mi żyła na palcu. Siedzę i nagle czuje bol patrze a tam palec spuchl i widzę ta zyle rozlana. Boli to.

Igi [emoji173]32 tc
Ja tak czasami tez mam, ale to i bez ciazy

[emoji209] Adrianka, 24 tydzień
 
Ja tez kochane poczytałam i idę spac :-) jutro jadę na obiad do teściow ... I dzien ojca jutro ;-)) mojemu kupiłam koszule i czekoladki zeby mu dzieci dały , i mały laurkę z wierszem w szkole :-))
Dobranoc mamuśki moje [emoji526][emoji221][emoji523][emoji42][emoji42][emoji42][emoji42][emoji99][emoji99][emoji99][emoji99][emoji99]


Napisane na iPhone 6 w aplikacji Forum BabyBoom
MILENA [emoji1407][emoji480][emoji166][emoji173]️ 30 TC
 
No tak to we Francji jest 19 tego :-) w Polsce 23 :)) wiem wiem .... A mojemu tatusiowi kupiłam branzoletke :-)


Napisane na iPhone 6 w aplikacji Forum BabyBoom
MILENA [emoji1407][emoji480][emoji166][emoji173]️ 30 TC
 
reklama
Do góry