reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

reklama
Wiki, jestes ciazy? Boooze, to cudownie! Tak sie ciesze! ;*****
Dziekuje dziewczyny, baaardzo! Postaram sie byc na biezaco, jak najgorecej sie postaram.

Przecudne te Wasze dzieciaczki, przeeecudne! Wysciskalabym kazde z osobnaa!

Ja Wam powiem, ze pracujac z dzieciaczkami w wieku 1,5 roku, 3 lata i 6 lat mam szereg emocji i przezyc. Najbardziej zzylam sie z malym, spedzamy w zasadzie cale dnie razem. I co najgorsze...zaczal do mnie mowic mamo. Powoli sie oducza, bo coraz wiecej rozumie, ale to nie jest fajne ani dla mnie, ani dla niego, ani dla jego mamy. Ale no coz, uroki opiekunki!

Dziewczyny, zdrowkaaa zycze!
 
Dzień dobry.

Chorowitkom życzymy dużo zdrówka[emoji9]
I przesyłam zdrówko!

Aniu ,Kasiu bardzo się cieszę że jesteśmy już wszystkie. Ściskam Was [emoji8]
Możecie Nam się zawsze wygadać.

Życiowa piękny kłapouchy, ale ma takie smutne oczka.

India jakie wino pijesz? Ja już dostałam opier że jak odstawiam coś to odstawiam. Bo jeśli to uczulenie to się dziecku robi rewolucję w brzuszku. Jeśli chodzi o moją opinie to fakt policzek nie wygląda za ciekawie. Może to być alergia, może azs. A jak wygląda jej ciało?

________________________
[emoji179]Madzia 07.09.2016[emoji188]
 
Pilam czerwone wino jakies. Tak po pol pampki wieczorem po ostatnim karmieniu.
Cialo wyglada ok, tylko ten buziak

3jvz8ribeqwvt6ck.png
 
hejka.
laski duzo zdrowka i prosze mnie nie zarazic przez forum bo 20.01 cc [emoji28] no chyba ze mnie szybciej zlapie hehe bo ponoc cos sie zaczyna mala juz pchac. mojemu mowie ze jak juz kupie klapki do szpitala i dopakuje reszte rzeczy i naszykuje ciuszki na wyjscie to moge rodzic
 
Hej Kasiu!! Super ze sie obie odezwalyscie. :-) :-)

India moj maly jak mial podejrzenie azs to mial sucha skore na poluczkach i brzuchu. Po za tym w zgieciu szyi i po kolanami mial takie mocno czerwone. Ja to bardziej obstawiam alergie chyba...

Amelka już z Nami :-*
ur. 8.11
 
reklama
Do góry