reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Temat na forum 'Staramy się' rozpoczęty przez Minka23, 19 Styczeń 2016.

1. dora032

dora032 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0

Kasia magnez bierzesz? Moj się napinał często a odkąd ten magnez zaczęłam brać to jest o niebo lepiej

2. dora032

Najlepsze odpowiedzi:
    0

Fantastyczny ☺

3. reklama
  4. dora032

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mała Mi to kupuj te klapki jak się mała Amelka szykuje ☺

5. viola150

viola150 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    KasiaMarysia zapomniałam o dermaveel. Tak u nas go często zapisywał dermatolog, jest bez recepty :) a podobno bardzo dobry, przy azs i suchej skórze.

6. Kasia2310

Kasia2310 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dora biore magnez. Nawet od dwóch tygodni mam zwiększoną dawkę. Nie wiem może teraz jak ten brzuch juz taki większy to tak po prostu jest :) Nie wiem na ile to normalne

7. Wiiktoriiaaa

Wiiktoriiaaa Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Kasia Witaj ponownie :-) fajnie ze wrocilyscie ;-) w sumie to ja sama wróciłam miesiąc temu.

Tak Aniu wyszlo, po zmianie pracy, wizji na zycie i do tego miesiac z tymi tabletkami co kiedys zaczęłam. I niespodziewanie calkowicie ciąża :-)
    Mam nadzieję że Wam tez się uda, życzę Ci tego bardzo. W okresach miałyśmy podobnie to moze z ciąża tez nie będzie takiej duzej roznicy. I oby :-)

Zyciowa maskotka super :-)

Co do chorób to w takie mrozy chyba wszędzie ludzie chorują. Mnie tez chce zlapac ale sie nie daje. Do pracy chodze jak sniegowy balwan w 3 bluzach.

8. dora032

Najlepsze odpowiedzi:
    0

Mi też się spina Najbardziej jak sie zmecze Dr powiedział, że jakby długo ten skurcz trwał to żeby nospe brać i odpoczywać Mni tak po 2-3 tyg brania magnezu się poprawiło. Ale ja miałam niedobór, bo zaczęłam mieć skurcze łydek i powieka mi drgala.
    Który tydzień u Ciebie ?

9. Kasia2310

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dora 34 :) No ja też miałam zwiększoną dawkę bo miałam straszne skurcze łydek. Może 2 tyg to jeszcze za mało żeby się poprawiło i muszę poczekać. Sama już nie wiem

10. reklama
  11. dora032

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    O to Ty już masz ciężko Ho Ho

12. Kasia2310

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A też nie wiem do kiedy się bierze magnez dziewczyny? Czy to jest tak,że tylko do któregoś tygodnia ?

Poleć forum