reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Dziewczyny,mialam niby okres 3 dni,tak jak posalam ale od soboty mam takie brazowe plamienje. Miala ktoras z was tak? Nie wiem czy powinnam isc do gina z czyms takim,ale nigdy tak nie mialam i troche mnie to niepokoi :(
 
reklama
Pata tak się zdarza , organizm dalej się oczyszcza bo okres miałaś bardziej skąpy. Nie trzeba lecieć do gina ;) nie martw się jest ok.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kulcia - Igi super facet, jaki juz duzy :-)

Ola- slicznie Milenka wygladala :-) jak aniolek maly


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hejka ;)
Kulcia ale Igi juz duży chłopczyk ;)

Viola no sie zastanawiam czy jeszcze tych nie kupić, bo te wydają sie być cieńsze od Premium i na upały bym zakładała młodemu, a z drugiej strony moze niedługo znowu taka promocja bedzie zeby mieszkania pampersami nie zagracić ;p

OlaMagda ślicznie Milka wyglądała, w ogóle Pięknotka z niej ;)

Kasia2310 i jak stopa? Oby to nie bylo nic poważnego, daj znać Kochana.

My juz jeden spacer dzisiaj zaliczyliśmy, po obiedzie znowu wyjdziemy. Byłam rano na poczcie i skargę musze złożyć, bo wczoraj siedziałam od 11 cały czas w domu czekając na paczkę i nic. Rano wychodzę a w skrzynce 4! awiza... wściekłam sie ;/

No i Jasio ma nowego przyjaciela od cioci Życiowej ;D


1494932256-aaaaaa.jpeg


Milego dnia ;)

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ja znów z zapytaniem- których maluchy mają 6 miesięcy i więcej kiedy dałyscie coś pierwszy raz do rączki do zjedzenia i co to było?? Tak mnie naszło bo dziś otworzyłam słoik po 6 miesiącu i miał kawałki ryżu i mała na początku jadła a potem zaczęła pluć i się że dwa razy zakrztusiła. I za dużo nie zjadła. I tak myślę kiedy można dać coś do łapki żeby poczuła że jest też coś innego niż papki. (Kurcze ja naprawdę mam amnezję jeśli chodzi o analogiczny okres u Filipa)

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry