reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Ada chyba się zawstydziła że wczoraj do Was na nią naskarzylam i dziś spala od 21 do 5 , zjadła cyca i śpi dalej :)
Byliśmy wczoraj na drugich zajęciach dla niemowlaków na basenie. Super sprawa a Ada ma mega radochę :)
Dziś mija rok odkąd wstawiłam tu zdjęcie swojego testu ciążowego z zapytaniem czy Wy też widzicie drugą kreskę :)
 
reklama
Dzien dobry. Ale z was ranne ptaszki. U nas byl cycol i spi dalej.

Ja w nocy bylam z tata na pogotowiu stomatologicznym. Wrocilismy o 1 w nocy. Od raz poszlam spac i nie slyszalam jak maly sie kreci i tak mi sie rozkopal zeby cale nozki lodowatea spal tylko w bodach bo tak zasnął. On w ogole jak marudzi to wystarczy ze zdejme mu skarpety i spodnie i jest i juz spokój.

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Viola a u Zuzi na brzuszku wysypalo pełno małych pryszczykow. Dałam jej w sobotę słoiczek i tam był seler być może ja uczulil bo czytałam ze jest alergenem dość silnym :( ciekawe ile taka wysypka uczuleniowa może trwać

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Igi tez tak kiedyś miał. Pobudka o 6 butla i spać dalej. Ooo co to za czasy były haha [emoji23] teraz musi troche pobuszowac i drzemka 2 h.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moj Mój też wstaje i buszuje... czasami z łóżka spadnie xd a ja leżę obok w polsnie... dzisiaj wstałam pić kawę ;)


 
A nam sie dzisiaj udalo do 8:20 pospac :-) ale z pobudkami po drodze

Viola, tak to rampers z Lidla :-) u nas sie sprawdzaja jako pizamki


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dzien dobry

Wiki kup zwykle szare mydlo . ja sie nabralam i kupilam do odplamiania ,a P mowi ze to zwykle szare mydlo. Teraz odplamiam jeleniem.

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A jezdzik to i moj Radek mial taki co nim smigal az sie na nim nie miescil ;-)

Chodzika nie planuje kupowac


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry