reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

A nam sie dzisiaj udalo do 8:20 pospac :-) ale z pobudkami po drodze

Viola, tak to rampers z Lidla :-) u nas sie sprawdzaja jako pizamki


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
U nas też, żałuję że kupiłam tylko dwa [emoji3]

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzięki dziewczyny bo byłam ostatnio i pani polecała mydło za ok 7 zł ale akurat go nie było. Jak nie spałam to pomyślałam że Was zapytam :)

Oj kulka chciałabym spać ale takie przerwy w okolicy 4-5 to standard, ok 3 razy w tygodniu. Czasem zasne po 5:min a czasem 3 h się męczę i nie śpię. Albo tak zwyczajnie już spać nie mogę albo zgaga męczy i o.
 
Serio mogą być odparzenia przy zębach?? To nie wiedziałam,może to to rzeczywiście. Bo właśnie wyglądają jak takie odparzenia, a uczulenie to nie jest bo do pupy nic nowego nie używaliśmy. Seler też już jadła wcześniej

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dr Beckman wiki :)

Viola może popsuć :) dorywcza można zapytać :) biodra się cały czas rozwijają i kształtują, poza tym to chodzi również o kręgosłup, taka pozycja wymuszenia nienaturalne wyprost kręgosłupa, tak jak w przypadku nosidełka przodem do świata .

Viola przy zębach odparzenia się zdarzają może to?

Pięknie Ada stoi :) Magda tez :)

Wiki wcześnie wstajesz! Śpij póki się da bo potem powieki na zapałki.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
A no widzisz, mówiłam że się nie znam [emoji6]
Ja też nie planuje kupować chodzika na pewno, jedynie pożyczyć od koleżanki jak już na chwilę bo mówiła że ma. Filip też miał pożyczony.

India no to jeśli chcesz porządny jeździk to ten co wstawiła Nadziejka jest naprawdę ok.

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tylko wlasnie z opisu Twojego wynika, ze jest szeroki, a ja chcialabym cos co juz Radek mial - duze kola bez barierek


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
A to nasze dwa zębolce, to w takim razie czekamy na kolejne [emoji16]
IMG_20170705_085713.jpg


Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • IMG_20170705_085713.jpg
    IMG_20170705_085713.jpg
    47,6 KB · Wyświetleń: 420
Tylko wlasnie z opisu Twojego wynika, ze jest szeroki, a ja chcialabym cos co juz Radek mial - duze kola bez barierek


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Aaa no tak szeroki jest właśnie. Powiem Ci że takie najzwyklejsze są chyba właśnie węższe. Bez tych barierek i rączki z tyłu

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry