reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Jak nie wiesz co to lepiej nie dawaj ibum bo tam jest ibufrofen kochana a jak to biegunka się zacznie to tylko pogorszy sprawę. Może ząbki jak taka przytulasna. Goraczki nie ma? A może taki ma dzień, coś złego się śniło i o.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziękuję dziewczyny [emoji8]

Marysiu,musisz poobserwowac. A ma temperature?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Lee, a jak u Ciebie??


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Kochana dzięki za pamięć. Dobrze sie czuje, skurcze sie wyciszyły, dostałam jakieś mega leki, których nie powinno sie brać w ciąży chyba ze jest taka potrzeba wec sie wystraszyłam i nie brałam. Dużo odpoczywałam i przeszło. Teraz tylko wieczorkiem brzuszek sie napina.

W weekend na Mazurach byłam na warsztatach fotograficznych. I bardzo odpoczęłam, jakoś nabrałam energii.

Chłopaki strasznie u mnie świrują, mam nadzieje, ze na wsi trochę sie wycisza i nie będzie takiego wrzasku jak tutaj. Normalnie uszy więdną.

Co to jest blw?

Wiki już duży brzusio i zaraz Malutka z Tobą będzie. Aż dziwne pomyśleć, że ja następna [emoji5]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lee, to dobrze, ze sie wyciszaja.
Blw to metoda dziecko lubi wybor, czyli w duzym uproszczeniu dziecko samo decyduje co zje i odchodzi sie od papek i chyba mleka


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Właśnie od mleka nie :) mleka ma być podstawą a reszta dodatkiem bo przy blw dziecko może zjeść mało :)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mojej koleżanki syn na mm miał co dzień kolki. Zbliżała się 21 i wszyscy na szpilkach siedzieli, bo zaraz się zacznie. Ściągała sab simplex z Niemiec i przez 3 miesiące podawała.

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom

Wiki to prawda co dziewczyny piszą. To co jesz nie ma wpływu na kołki u dziecka. Ja przy moim wcześniaku bardzo pilnowałem diety. I mimo wszystko Mały strasznie płakał. Żaden preparat nie pomagał. Żadne stare i nowe metody. Bite trzy godziny wydzierał sie aż kolka sama nie przeszła. Teraz przy kolejnym jadłam wszystko a jak zaczęły sie problemy z brzuszkiem to mi farmaceutka poleciła enzym wspomagający trawienie laktozy(bo to najczęstsza przyczyna kołek u małych dzieci jest)
Piec kropelek przed karmieniem zadziałało cuda. Naprawdę. Także nie ma co panikować zobaczysz co będzie
Trzymam kciuki za bezstresowe Maleństwo [emoji1307][emoji1307][emoji1307]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lee no pięknie;) dotrwasz do terminu spokojnie.

Dziewczyny nie ma temperatury.
Ona na śpiocha płacze i po prostu głowa jej leci.
Biegunka raczej nie, to po czopku. Zaczynam się martwić.

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
India no może Ci się pomyliło bo odwrotnie.

Mnie kolki na szczęście ominęły, jadłam wszystko. Nic tak dobrze na kolki podobno nie robi jak czas niestety.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry