reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Wiki to prawda co dziewczyny piszą. To co jesz nie ma wpływu na kołki u dziecka. Ja przy moim wcześniaku bardzo pilnowałem diety. I mimo wszystko Mały strasznie płakał. Żaden preparat nie pomagał. Żadne stare i nowe metody. Bite trzy godziny wydzierał sie aż kolka sama nie przeszła. Teraz przy kolejnym jadłam wszystko a jak zaczęły sie problemy z brzuszkiem to mi farmaceutka poleciła enzym wspomagający trawienie laktozy(bo to najczęstsza przyczyna kołek u małych dzieci jest)
Piec kropelek przed karmieniem zadziałało cuda. Naprawdę. Także nie ma co panikować zobaczysz co będzie
Trzymam kciuki za bezstresowe Maleństwo [emoji1307][emoji1307][emoji1307]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Piszesz pewnie u delicolu. U nas przy Amelce też zdziałał cuda. Mała kółek nie miała tylko pediatra właśnie stwierdziła że to przez trudności z trawieniem laktozy. Kupiłam delicol i na kolejny dzień inne dziecko. Podawałam do skończenia 3miesiaca.

Dobrze że się dobrze czujesz, no właśnie Ty następna w kolejce więc oczekiwanie trwa [emoji16][emoji16]

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kasia wydaje mi się że 86. Amelka na chrzciny dostała śliczna sukienkę, mówię będzie na roczek ale ona r. 80 a mała teraz już większość 74 nosi, do roczku jeszcze 3miesiace i boję się że będzie za mała. A ona taka właśnie roczkowa, na co dzień za bardzo elegancka.

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lee chlebek bananowy:
3 banany, 100 g mąki ryżowej, 50 g mąki kukurydzianej, 4 jajka, łyżeczka proszku do pieczenia, 2 łyżeczki cynamonu. Banany blendujemy, dodajemy reszte składników, mieszamy dokladnie i do piekarnika, 180 stopni okolo 40-45 minut.
Ja ostatnio dałam 30 g maki kukurydzianej, 20 mąki kokosowej i mniej cynamonu i wyszedł bardziej bananowy ;)
no i ewentualnie mozna dosłodzic troszke miodem, jak ktoś woli słodsze, mi wystarczy słodycz bananów ;)

ciasto czekoladowo-bananowe:
100 g mąki owsianej (można zmielić płatki owsiane), 4 jajka, 15 g kakao, 5 g sody, 12 g oleju kokosowego, 20g czekolady gorzkiej, 120 ml mleka, 140 g banana, miód albo ksylitol czy inne słodzidło. Sypkie łączymy ze soba, olej kokosowy rozpuszczamy z czekoladą, banany blendujemy, dodajemy mleko i słodzidło, wszystko mieszamy ze sobą, do piekarnika 180 stopni 45-50 minut albo do suchego patyczka ;)

India sto lat Kochana i spełnienia marzeń ;D

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
A tego słodzika to tak na oko czy w jakiej ilości?? Do ciasta??
Kradnę przepis [emoji6]

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Viola ja jak piekłam dla rodziców dałam 2 łyżki miodu i moim zdaniem bylo ok ;)
inne słodzidło to chyba na oko wlasnie, bo ja tylko miód próbowałam ;)

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kasia a na co jej był czopek? Nie miała goraczki chyba?

Igi szybko wszedł w 86 i teraz jest idealne na niego :)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry