reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

No ci w laboratorium. Nie powinno być mowy o pomyłce ale jednak się zdarzają raz na ileś. Dziewczyna pisała że była w szpitalu i robili jej grupę i miała 0 a później, nie pamiętam z jakiej okazji znów robiła i wyszło jej A. I ktoś się gdzieś pomylił i na jedno i na drugie papier miała.
Mój mąż ma na 1000% b+ bo kiedyś ciągle oddawał.
Może zapłacę te 40 zeta i już
Wiki mama wyluzuj sie troche;P Ja tez caly czas myslalam ze mam grupe krwi Arh+ a jak zrobillam w ciazy grupe krwi to bylam zdziwona ze wyszla brh+ zajrzalam do swojej ksiazeczki zdrowia dziecka i faktcznie byla Brh+..;D Nie masz takiej w domu??:) albo Twoja mama zeby zobaczyc?:)
Albo zrob jeszcze raz jak nie masz:)
 
reklama
Ola, karmilam wieczorem i od razu po zabieralam sie za wino czy slabe piwo i zwykle kolejne karmienie wypadalo po 2-3 godzinach.
A jak Ada juz jadla kaszke na dobranoc, a ja chcialam napic sie piwa to powiedzmy o 17 karmilam, zaczynalam pic piwo, ona po 19 jadla kaszke, a kolejne karmienie po 2-3 godzinach


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Aaa... to lepiej jeszcze poczekam hehe dzięki India:)
 
U mnie też grupa krwi obowiązkowa i to oryginał wyniku nie wystarczył stary wypis ze szpitala Poza tym czystość pochwy ,Hiv, hbs, hcv
 
Dziewczyny a jak z rozmiarowka w lidlu ubranek dziecięcych?
Tak Dora niektóre zawyżone ale np ostatnio jak były bluzeczki to były takie mniej więcej jak rozmiar. Ale jak kupiłam Amelce przed urodzeniem pajaca z biobawelny na 56 to nosiła go spokojnie jak miała 62 taki był wielki [emoji3] także zależy od serii

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiki to nieźle z tą grupą krwi. Może lepiej wydać te kilkadziesiąt złotych ale będziesz miała pewność już na przyszłość.

Zapomniałam o tych ciuszkach w Lidlu a jutro mam z małym do dentysty. Nie wiem czy się wyrobię. Muszę obejrzeć co tam będzie.
Filip bardzo chętny na dentystę, zobaczymy czy taki odważny będzie jutro [emoji6]

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiki u mnie też grupa krwi obowiązkowo była.
Też się jutro wybieram do Lidla :) Ale po południu żeby w walce nie uczestniczyć :) Może coś się jeszcze ostanie :p
 
Zrobiłam dzisiaj i grupę i odczyn combsa czy jak mu tam. Okazało się że jest tu Eskulap który ma super niskie ceny, za grupę 30 a odczyn 15. A miałam iść do olmedu ale grupa 40 a odczyn 27 także różnica spora. Będę spała spokojnie i na przyszłość będzie wiadomo.

Też miałam iść do Lidla ale nie wiem czy będzie mi się chciało, dziewczyna ze szkoły rodzenia proponowała że kogoś może poprosić o odłożenie ale ja wolę pomacac i zobaczyć, w sumie to body tylko chciałam szare i białe.
 
reklama
Hej dziewczyny
Violu u nas właśnie jest spontan nie pilnuje jedzenia za bardzo Zuzia zazwyczaj je w plenerze a śpi tylko w wózku jak wychodzimy bo nie ma szans żeby usnela w pokoju także trzeba wychodzić jak jej pora spania :)
India wszystkiego najlepszego! Wy już na działce?


Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry