reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Ja tez mialam zrobic zakupy w Lidlu, ale nie chce mi sie z dzialki ruszac.

Viola, kciuki za wizyte u stomatologa


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Tak dzwoneczku, od wczoraj na dzialce. Spalismy dla atrakcji w namiocie i ledwo Ada zasnela, bo jej sie tak podobal ten namiot, ze wariowala. Wstalismy po 7, Ada juz od godziny spi ;-) takze poprzestawia nam sie zegar mocno

Wiki, czasem warto poporownywac, zeby mniej zaplacic, roznice sa spore.
Najwazniejsze, ze bedzies miala wyniki

Dzwoneczku, super, ze dajecie rade :-)

Ja dzisiaj pierwszy raz od dwoch czy trzech lat na moj rower wsiadlam[emoji16][emoji16][emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
O India pod namiotem i nie było zimno ?
No my co dzień to coraz bardziej się przyzwyczajamy :) nie żałuję bo przynajmniej mamy okazję pobyć wszyscy razem już było nam to potrzebne. A moja Zuzia to pewnie w szoku bo nigdy za bardzo tak z nią nie wychodziłam jedynie do rodziców czy do szkoły do Lili albo spacer a teraz non stop coś się dzieje :)
Najgorzej że te zupki co wzięłam w słoikach to się chyba zmarnowały niby zawekowane a jak otworzę to jakiś dziwny zapach mają więc gotuję bo wolę nie ryzykować.


Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
India udanego wypoczynku:)
Tyłek nie boli?

Dzwoneczku pieknej pogody życzę. Masz gdzie gotować?


Wiki to czekamy na wyniki. W eskulapie masz diagnostyke?

Viola kciuki za Filipa ,oby nie płakał[emoji110][emoji110]

My nic w lidlu nie bierzemy
Coś zle robie ,bo Magda mi sie osuwa. Waży 10 kg i już mi ciezko chodzić w kieszonce. Jutro popróbuje u mamy plecak.
1500479825-aaaaaa.jpeg


Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Marysiu dziękuję, wzięłam ze sobą mała maszynke indukcyjna i garnuszek więc ugotować jest na czym

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasiu osuwa się bo ciężka ale pozycję i dociagniecie macie dobre, nie widzę żeby coś było źle :) większe dzieci tak mają :)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
A jednak poszłam do tego Lidla. Gdybym miała sobie coś kupić to by mi się nie chciało ale ze to dla Dzidziulki mojej to poszłam :)
 
reklama
Wczoraj latałam po lekarzach z synkiem. Masakra hak porem mnie bolało. Leki nie bardzo pomagały, leżeć nie mogłam, strasznie chodzić mi sie chciało...
Bałam sie ze na porodówce skończę... w nocy bóle z krzyża. Ale od rana spokojniej..
osiwieje normalnie [emoji17]
Jeszcze trochę mi zostało i wolałabym jak najdłużej w dwupaku byc
A tu sie nie zapowiada ....


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry