reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Dziewczyny jak to bylo u was na poczatku ciąży z piersiami? Bolaly od samego poczatku? Od owulacji czy pozniej dopiero?
W pierwszej nie bolały w ogóle, w drugiej zaczęły jakoś przed terminem@ ale to raczej sutki niż całe piersi. Były bardzo wrażliwe i nigdy tak nie miałam.

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzwoneczku w naszym przedszkolu też są dzieci ale 2,5letnie bo młodsze muszą płacić pełną kwotę bez dotacji. Ale od tego roku przy przedszkolu otwierają żłobek i myślę że od następnego roku mała do żłobka zapisze, zawsze mojej mamie będzie lżej a w razie wu to w domu będzie. Tylko zobaczę jak przez ten rok będzie funkcjonował. Kosztować ma ok 350zl

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja zapytam jakie macie foteliki samochodowe od 9 kg
Jedziemy w sobote zobaczyc ten, ktory znalazlam wieki temu w internecie, ale chce jeszcze miec inna alternatywe ;-)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej.
U nas wszystko ok tylko czasu malo.
Ja mam patelnie jedna z tefal druga z kauflandu (jest najlepsza poprostu) i grilowa z niemiec no name.
A fotelik mam romer king 2 (zyrafe) a teraz zastanawiam sie nad recaro young sportdo 36 kg
 
Ok ale jaką tefala?
Chef?
Chcemy kupić taka żeby bez tłuszczu smażyć.

India espiro delta;)

Dzień dobry.
Wczoraj po lekarzu: wygląda na 3 dniowke

Ostatnia dawka ibum wczoraj o 16.
O 21 temp 35.7
Póki co wysypki brak.

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry