reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Michał przez tel zarezerwował fotelik, więc dzisiaj musimy jechać.
Bardzo podoba mi się jasny, ale to nie praktyczne. I nie wiem....


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Hejka ;) podczytuje Was trochę ale nie mam kiedy napisać. Póki moja mama jest chce się nacieszyć bo jutro wraca do Anglii :( strasznie mi smutno z tego powodu bo Wiki jest przy nich taka spokojna i bardzo nam pomogli w tych pierwszych dniach Wikitorii.

Moje dziecko dziś spało od 23 do 5.30 aż jestem w szoku, potem ją przebrałam, nakarmilam i dalej 2 h dospala. I dziś pierwszy raz miałam chwilę żeby śniadanie zjeść bo tak albo nie jadłam wcale, albo dopiero o 11.

I w ogóle to nie chwaląc dnia przed zachodem... Grzeczne dziecko mi się trafiło ale jak jest głodna... Żarłoczek konkretny. Piersi nie wystarcza, muszę ją jeszcze butla dokarmiać.

Sorki że tak o sobie tylko...
 
Wiki :-) szkoda, ze mama juz wyjezdza, ale na pewno dacie sobie rade.

Ladnie Ci mala spi i super, ze grzeczna taka :-) a z glodomorkami tak juz jest, ze takie maluchy sie dra jak sa glodne, pozniej to mija ;-)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Wiki jak mozesz mnie tak dobijać hehehe ;) oczywiście żartuje, fajnie ze malutka tak ładnie spi ;) moj młody nigdy nie przespał całej nocy i co noc jest minimum 3 pobudki na karmienie a ostatnio milion pobudek bo ten mały łobuz wszędzie pełza i sie kręci, wierci itp ;p


Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiki im więcej butli tym mniej pokarmu masz. Ona nie jest głodna tylko ma odruch h ssania kochana :)

Jak chcesz bez tłuszczu Kasiu smażyć to grillowa tylko.

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiki im więcej butli tym mniej pokarmu masz. Ona nie jest głodna tylko ma odruch h ssania kochana :)

Jak chcesz bez tłuszczu Kasiu smażyć to grillowa tylko.

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Popieram co do butli.
Czytałam ze na duetto bez tłuszczu można smażyć.

Wiki będziesz wiedziała czy się najada jak ja będziesz ważyła.
Najważniejsze, żeby przybierała.



Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ciezko sie nie zgodzic z dziewczynami co do karmienia. Jesli chcesz karmic piersia to odstaw butelke ;-) no chyba, że chcesz tak dwojako karmić
Ja przez pierwsze tygodnie karmilam i co 20 min



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Otóż to. Dzieciom odruch ssania nie pozwala funkcjonować, jak masz parcie na karmienie piersią to ja przystawiaj i butli nie.

Kasia ja nie używałam. Beztluszczu smażę też na tej specjalnej do naleśników.

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No z tym pokarmem było słabo od 2 dni dopiero przeciekam, wcześniej specjalnie któregoś dnia przepuscilismy karmienie cycem i butle dostała żeby zobaczyć czy coś tam jest i kurcze słabiutko było, 90 z 2 piersi. Położna radziła żeby najpierw zjadła z piersi jednej, drugiej i jak dalej głodna to butlę dać a w wolnej chwili najlepiej jeszcze ściągnąć... W szpitalu mówili żeby dać glukozę do picia, ta co przyszła mówi że się nie daje. I tak w kółko. Moja mama mówi że my dostawaliśmy ale z drugiej strony patrząc od małego zasladzac dziecko...

A no właśnie co do jedzenia to w nocy zawsze cycek jej wystarczał a którejś nocy siedziałam z nią na cycku od 1 do po 4 a ona płacz, wściekła taka pięści aż zaciskała. Mąż już nie wytrzymał wstał dał jej butlę i dziecko poszło spać. A ja płacz bo dziecka wykarmić nie mogę ale się rozbujalo więc zobaczymy.
 
reklama
Do góry