reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Hej kochane ;)
Ja się nie odzywałam bo byliśmy w rozjeździe w związku z 1 listopada. Odwiedziliśmy rodzinę we Wrocławiu . Przy okazji trochę pozwiedzalismy ;)
Ale od soboty już w domu . Wczoraj byliśmy na świątecznej sesji zdjęciowej. Tak mi się spodobały zdjęcia jednej Pani fotograf że nie mogłam się oprzeć ;) Aż normalnie poczułam magię świąt w tej scenerii ;)

Nuska jak się czujesz ? Który to już tydzień ? :)

Pochwal sie koniecznie [emoji3]

Hejka, nie pisze bo czasu brak, mąż tydzień wolnego mial i Jasio nam troszkę chorował a jest straszny cycek mamusi, wiec wszystko musialam robić z nim. Jutro kontrola u pediatry.

Kasia2310 juz calkiem dobrze sie czuję, po prenatalnych jestem spokojna bo dzidziuś zdrowiutki i jak na ten moment wyglada na dziewczynkę ;)
15 tc juz i pokaże wam moje drugie szczęście, na pierwszym zdjęciu jest przodem, na drugim od góry główka i rączki ;)
1509988933-bcd776a3d4368faa-aaaaaa.jpeg


uściski dla maluchów ;)

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom

Aż sie wzruszyłam, takie cudowne Maleństwo! Niech zdrowo rośnie! A Ty jak sie czujesz?

Zgadzam sie z Marysia w kwestii uzywanych butow do chodzenia, to bardzo kiepski pomysl, zwlaszcza dla malucha

Dora, ja tez albo daje z butelki mineralna lub zrodlana albo przegotowana


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Ja też nie kupuje używanych. Po pierwsze but do stopy musi sie dopasować a nie odwrotnie (jak jest w używanych) a po drugie nigdy nie wiesz czy jakiegoś grzyba nie złapiesz...
mam jakiś taki uraz.. [emoji52]

U nas szpitale i choróbska. Mikołaj ze szpitala przywlókł jelitowke, i ubieraliśmy po kolei, nawet pies miał sraczke (z tym ze zjadł cos na spacerze, glupol). Wreszcie zdrowi to od poniedziałku szpital ponownie. Ech życie!

1510150540-3b1590bc6fd1d275-aaaaaa.jpeg
1510150550-b82b75788edb9195-aaaaaa.jpeg
1510150561-57886efdf0933d65-aaaaaa.jpeg


Staram sie czytać w miarę na bieżąco ale niestety produkcja tak duża na forum, ze cześć postów mi umyka. [emoji17]




atdc9vvjktz16vlw.png
 
reklama
Lee, zdrowka :-*
My tez wszyscy jelitowke mielismy, a teraz przeziebienie mnie i meza wzielo


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Lee piękne zdjęcia nawet z inhalatorem mozna cuda zrobić.
Zdrowia dla chorowitkow.
Bartuś duży chłopiec i dobrze że sie ataki nie powtarzają.
 
Hej.
No to mam roczniaka w domu [emoji7][emoji7]
Dziękujemy za życzenia :-) :-)
IMG_20161109_105907.jpg

IMG_20171107_114658.jpg


Młoda nie chodzi, najwygodniej jej za rękę ;-) i to wtedy aż biegnie że nogi jej się plataja [emoji12]

Jutro mamy imprezkę, ciekawe jak Amelka wytrzyma bo ona o 20 to już padnięta jest. Może we wózku chociaż zaśnie.

Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • IMG_20161109_105907.jpg
    IMG_20161109_105907.jpg
    66,2 KB · Wyświetleń: 199
  • IMG_20171107_114658.jpg
    IMG_20171107_114658.jpg
    93,8 KB · Wyświetleń: 197
Lee zdrówka dla Was.

India wszyscy mieliście jelitowke??

U nas odpukac narazie wszyscy zdrowi. Filip wrócił do przedszkola więc zobaczymy jak długo;-)

Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka zaczęłam wczoraj czytać więc wszystkiego nie pamiętam ale przede wszystkim Nuska gratulacje :) pewnie jesteś szczęśliwa że dziewczynka tym razem?

Nadziejka jak krupnik na mleku? Zaciekawilas mnie, nigdy nie jadłam i nie słyszałam :)

Wiola sto latek dla Amelki spóźnione :)

Lee, India dużo zdrowia dla chorowitkow.
 
I jeszcze jedno pytanie miała któraś dla swojego dzieciątka chichoczące zwierzaki z Fisher Price? Chciałabym kupić Wiktorii ale nie wiem które fajnie chichocze i czy w ogóle dzieci się tym interesują
 
Hejka ;)
Lee czuje sie juz calkiem normalnie, drugi trymestr i wszystkie dolegliwosci odeszły ;)
ostatnio tylko sie stresu najadłam i miałam spontaniczna wizyte u gina, bo zaczęłam plamić i żywa krew sie pojawiła. Na szczęście z dzidzią wszystko dobrze, okazało sie, ze mam jakas infekcje której w ogóle nie czułam i stad ta krew.

Wiki o tak, jestem bardzo szczęśliwa i coraz częściej mysle, ze 2 dzieci mi starczy ;)
chociaz mój mąż ma inne zdanie, ale go nawet nie słucham, bo go praktycznie w domu nie ma i nie wie jak może być czasem ciezko.

Ostatnio zaniedbałam forum, ale tu teściowa, tu mąż byl tydzień w domu, Jasio chory i czasu brak.
Mieliśmy bakterie w moczu, trzydniówkę i 2 zęby nam wyszły i to wszystko naraz ;/
A młody z gorączką nawet nie dał sie położyć spac do łóżeczka tylko ciągle rączki i to moje ;/ na szczęście juz jest ok, chociaz Jasio to dalej mamusiowy cycuś.

Milego dnia ;)

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
krupnik na mleku robie tak obieram ziemniaki ze 4 kroje w koste bo my akurat lubimy ,tre na tarce na malych oczkach marchewke jedna i wrzucam do garnka daje pol szklanki albo 3/4 kaszy jeczmienej wczesniej wyplukanej zalewam woda tak zeby przykrylo i gotuje na malym ogniu z odrobina soli albo moze byc i bez po pare razy zapomnialam dac i jak ugotuja ziemniaki i kasza to dolewam mleka pol litra litr zalezy ile chce miec tej zupy i zagotowuje i juz jest krupnik ;) my lubimy a czy Wam posmakuje to nie wiem:)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry