reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Ja mam sokowirówke za 400 ale nie robię często soków bo mi się po prostu nie chce myć tego. Wiem, leniwa baba ze mnie. Ale mam [emoji14]

Ja mam zapiernicz w sumie, sama jestem. Mąż w Berlinie do przyszłego tygodnia. Nic się nie zmieniło w sumie, papierologia. Kupiłam dziś igiemu buty na zimę. Hmm co jeszcze. Nic :)

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To ja mam za połowę tej ceny. Soku sam nie robi ;) ale działa już drugi rok. Prawie codziennie robię sok bo ja uwielbiam soki warzywne i owocowe
 
Jaka akcja u mnie...
Witek przy śniadaniu sie rozdarł ze boli, trzymając sie za krocze. Myślałam, ze sie posiusial i ze infekcja pęcherza sie rozwinęła. Ściągam mu majtki a tam jądro piec razy większe od drugiego [emoji33]
Aż słabo mi sie zrobiło. Biegiem leciałam do lekarza. Dostaliśmy antybiotyk i czekamy jeśli zejdzie to Ok, jeśli nie zejdzie lub sie powiększy to szpital [emoji24]
Masakra jakaś!
Nie zacznę tych studiów jak Boga kocham! Albo zejdę na zawał....


atdc9vvjktz16vlw.png
 
lee masakra a z czego to sie moglo zeobic?

u nas Filip ma katar od piatku taki ze zasnac nie moze bylismy dzisiaj z nim u lekarza osluchowo wszystko ok gardlo tez oki kazal czyscic nosek tak jak do tej pory mowi ze teraz dzieci przyprowadzaja to po 8-9 dni maja katar kazal chodzic na spacery chyba ze mocno mrozne powietrze jest to nie . a mi sie opryszczka zrobila kolo ust i juz sie przenosi pod nos boze zeby tylko on sie ode mnie tym dziadostwem nie zarazil bo ja mam to okolo 4 razy do roku i blizny mi zostaja normalnie.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
lee masakra a z czego to sie moglo zeobic?

u nas Filip ma katar od piatku taki ze zasnac nie moze bylismy dzisiaj z nim u lekarza osluchowo wszystko ok gardlo tez oki kazal czyscic nosek tak jak do tej pory mowi ze teraz dzieci przyprowadzaja to po 8-9 dni maja katar kazal chodzic na spacery chyba ze mocno mrozne powietrze jest to nie . a mi sie opryszczka zrobila kolo ust i juz sie przenosi pod nos boze zeby tylko on sie ode mnie tym dziadostwem nie zarazil bo ja mam to okolo 4 razy do roku i blizny mi zostaja normalnie.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Heviran na opryszczka ja robiłam kurację i mam spokój a też mnie lapala co chwilę. A teraz możesz groprinozin brać to wspomaga leczenie
 
reklama
Do góry