reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Moje znajome dają w nocy wodę do picia i dobrze robią. Ja też zamierzam tak robić.

Ja daje na noc pierś, bo kaszke ma 1.5 -2 przed spaniem. Gdyby np. Jadła godzine przed snem to bym jej nie dawała.

Mała mi może ustalcie jakiś rytuał. Najpiew kolacja czy kapiel?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Moje znajome dają w nocy wodę do picia i dobrze robią. Ja też zamierzam tak robić.

Ja daje na noc pierś, bo kaszke ma 1.5 -2 przed spaniem. Gdyby np. Jadła godzine przed snem to bym jej nie dawała.

Mała mi może ustalcie jakiś rytuał. Najpiew kolacja czy kapiel?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
A ja nie daje i uważam że dobrze robię . i koleżanki też wody nie dają ;)
Poza tym w dzień pije wodę w nocy nie chce i już nie będę siła wciskać
Napije się i zaraz dalej śpimy . Mleko matki nie powoduje próchnicy i jest bardzo delikatne.
Z butelka to całkiem inaczej odwrotnie.
Mały zje kolacje a i tak chce pierś za jakis czas. I nie ważne o której ja zje raczej , bo budzi się kiedy chce. raz szybciej raz długo spi
Ale u nas duże przerwy w dzień od dawien dawna itp także nie narzekam sama przyjemność .Dużo czasu mam.
Widocznie potrzebuje i tyle. Może mleka może mnie..
Na pewno z pół roku chce jeszcze karmić
Mała poczytaj kiedyś u Hafiji odstawienie -kamień milowy.:)
 
Ostatnia edycja:
A w ogóle Madzia sama zaśnie w dzień i Amelka? U nas to różnie zaśnie z tatą, na spacerze lubi w wózku , przy piersi i często w krześle na siedząco zaśnie sam .:D
Moge zostawić z tatą czasem
Nie zawsze musi być cyc.
Sam przychodzi i mówi kiedy chce.
W ogóle nie czuje się uwiazana.
Wieczorem bardziej potrzebuje
A czuję kiedy je a kiedy tylko ssa bo chce zasnąć.
Madzia jak by zjadła kasze godzinę przed to wtedy zaśnie sama ? czy poprostu się nie budzi szybciej? Co za różnica czy dasz godzinę czy dwie przed .
Dbasz o rytuał?
Mała Amelka się budzi czy chodziło Ci ze tylko do spania potrzebuje ?;)
 
Ostatnia edycja:
Czy zaśnie czy nie to nie wiem, bo nie odstawiam. A Magda zaŝnie bez piersi, jak mam jazdy i jest u mamy to babcia ją usypia na drzemke, w wózku też zasnie.
Magda w domu też woła np. Ok 11 ale ja już nie karmię na żądanie. Dostaje na drzemkę przed 13, czasem po ok 15 i na sen ok 21. W nocy tez i rano. Ale ma już 2 dziurki w zębach więc w nocy odstawiam.
A kaszke jak da przed snem, żeby dziecko nie było głodne. U nas jak Magda o 19 woła cycy to je kaszke i już nie zagląda w dekolt.

Ja ograniczam, bo przy lekach na rzs raczej się nie karmi. U mnie choroba tak szybko postępuje, że leczenie zachowawcze nic nie daje. Nie mogę zasnąć tak mnie boli bark, dłoń w nadgarstku spuchła, opuchlizna ze środkowego palca już 3 miesiąc nie schodzi. Wizyta dopiero za miesiąc więc nocne karmienie mogę odstawić, albo ranne.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Ola ja bym radziła żeby się dziewczyny z którymi się kontaktujemy przez neta korzystały z rad lekarza tylko i wyłącznie, ostatnio już była afera w tym temacie. Leki to leki. A LLL w niektórych przypadkach ***** wie za przeproszeniem.

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
I nie bierz tego do siebie ale po prostu potem jak coś się stanie to wiadomo na kogo się zwali :)

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No spoko napisalam tylko zebym skonsultowala np z dwoma .
Ale jak tak zrobiłaś to ok :-)
.Chciałam dobrze a wyszłam ze zla i niedobra:)
 
A co do kaszek to moja nie je. Czasem od biedy zje kasze manna z bananem ale po tym i tak jest zaraz glodna. Ona ogólnie to taki glodomor że szok. Z odstawieniem chyba poczekam aż wyzdrowieje bo dzieci przeziebione i teraz na dodatek sama od nich załapałam. Cyprian to antybiotyk bierze bo nic mu nie przechodzilło bez a odkąd bierze to jest duża poprawa. A Amelka narazie ma kropelki na kaszel i lipomal ale ona z tych nie tolerujących syropki
 
reklama
A co do kaszek to moja nie je. Czasem od biedy zje kasze manna z bananem ale po tym i tak jest zaraz glodna. Ona ogólnie to taki glodomor że szok. Z odstawieniem chyba poczekam aż wyzdrowieje bo dzieci przeziebione i teraz na dodatek sama od nich załapałam. Cyprian to antybiotyk bierze bo nic mu nie przechodzilło bez a odkąd bierze to jest duża poprawa. A Amelka narazie ma kropelki na kaszel i lipomal ale ona z tych nie tolerujących syropki
Ja robie na wodzie i owoce dodaje.Ale kasze rzadko jak juz to jaglana, częściej musli kupuje;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry