reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Czesc czy moze tutaj ktoras dziewczyna by mi pomogla? Nie wiem gdzie zadac pytanie. Chcialam zalozyc nowy temat, ale nie wiem nawet jaki tytul dac. Mam cykle regularne 23dniowe. Ostatni mial 29 dni co bylo dla mnie szokiem, bo nigdy tak nie mialam. Teraz rozpoczelismy starania i mam pytanie kiedy moglabym robic pierwsze testy? Czy zalozyc, ze cykl bedzie 23 dniowy czy czekac dluzej? Wiem, ze zadna z was nie jest w stanie ocenic jaki dlugi moge miec cykl. Ale kiedy byscie testowaly?
 
reklama
Czesc czy moze tutaj ktoras dziewczyna by mi pomogla? Nie wiem gdzie zadac pytanie. Chcialam zalozyc nowy temat, ale nie wiem nawet jaki tytul dac. Mam cykle regularne 23dniowe. Ostatni mial 29 dni co bylo dla mnie szokiem, bo nigdy tak nie mialam. Teraz rozpoczelismy starania i mam pytanie kiedy moglabym robic pierwsze testy? Czy zalozyc, ze cykl bedzie 23 dniowy czy czekac dluzej? Wiem, ze zadna z was nie jest w stanie ocenic jaki dlugi moge miec cykl. Ale kiedy byscie testowaly?

Hej, ja bym chyba uśredniła do 26 dni. [emoji6]
 
Jest i Wiki
IMG_20180626_165856579.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180626_165856579.jpg
    IMG_20180626_165856579.jpg
    2,5 MB · Wyświetleń: 742
Śliczna Wiki :-)
A Igi jaki przystojniak :-)

Powiedzcie czy Wy też macie problemy spacerowe?
Nasza Ada biega i nie chce w ogóle za rękę chodzić. Dzisiaj kupiliśmy plecaczek ze smyczą, mam nadzieję, że się sprawdzi
 
reklama
Do góry