reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Witam jestem tu nowa . Mam problem i nie wiem co zrobić może mi pomożecie. Więc tak. Miałam okres 27.06 który trwał 4 dni później dostałam 13.07 co trwało 4dni lecz to nie było podobne do mojego okresu bardziej do plamienia lecz nigdy tak nie miałam . A prawidłowo okres powinnam dostać 25.07. Więc nie wieco to mogło byc czy możliwe że zaszłam w ciążę czy zrobi. Test pomóżcie prosze
 
reklama
Witam jestem tu nowa . Mam problem i nie wiem co zrobić może mi pomożecie. Więc tak. Miałam okres 27.06 który trwał 4 dni później dostałam 13.07 co trwało 4dni lecz to nie było podobne do mojego okresu bardziej do plamienia lecz nigdy tak nie miałam . A prawidłowo okres powinnam dostać 25.07. Więc nie wieco to mogło byc czy możliwe że zaszłam w ciążę czy zrobi. Test pomóżcie prosze
 
Witam jestem tu nowa . Mam problem i nie wiem co zrobić może mi pomożecie. Więc tak. Miałam okres 27.06 który trwał 4 dni później dostałam 13.07 co trwało 4dni lecz to nie było podobne do mojego okresu bardziej do plamienia lecz nigdy tak nie miałam . A prawidłowo okres powinnam dostać 25.07. Więc nie wieco to mogło byc czy możliwe że zaszłam w ciążę czy zrobi. Test pomóżcie prosze
test zrobić nie zaszkodzi
 
A u nas jest serduszko :D
I mdłości niestety .... jak ja tego nie lubię, ale poza tym czuje się ok

Wooow wchodzę a tu takie newsy [emoji23]

Gratulacje!!!!
I spokojności [emoji1307]

Ale porosły te Wasze dzidziolki, dopiero co takie bobaski były [emoji85]

Mój Emilek wkrótce skończy rok [emoji41]
Zaczyna chodzić i ogólnie jest świetnym Bablem
IMG_6624.JPG
IMG_6471.JPG
 

Załączniki

  • IMG_6624.JPG
    IMG_6624.JPG
    220 KB · Wyświetleń: 980
  • IMG_6471.JPG
    IMG_6471.JPG
    287,8 KB · Wyświetleń: 989
reklama
Do góry