reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

To super :-) Ja narazie nie planuje .:) Ide do szkoły na rok i trochę popracuje .Maly ma 2.5 roku jest bezproblemowy madry i bardzo samodzielny ale zawsze mnie przerazala mala roznica wieku ..Tak myślę,że jak będzie miał 5 lat zeby tez ta różnica znowu za duża nie była :) Braciszek nie zazdrosny? Nie chorują? Poprzestajesz na dwójce hehe ?
Oboje są o siebie zazdrośni, ale sobie z tym radzę i tłumaczę, że jestem mamą i jednego i drugiego i muszą się mną dzielić :)
Póki co nie planuje, ale zawsze marzyłam o 3 dzieci, więc pewnie za jakiś czas do tematu wrócimy, teraz muszę troszkę odpocząć, wrócić do pracy za jakiś czas.
 
reklama
Pewnie :) Teraz z 3 to ciężko by było na pewno ..:) Wrócisz do pracy ,odpoczniesz troszkę i jeszcze zechce Ci się kiedyś takiego noworodzia jak dzieci podrosna i zawsze jakas pomoc :D A zazdrość normalne trzeba to przetrwać :)
Na wakacjach byliście w tym roku? My w tym roku odpuscilismy w zamian tego coś innego będzie.
Za rok na 100% .
 
Hej dziewuszki, co tam u Was? Ktory dzien cyklu? Kiedy testujecie? Ja jestem 7 dni po owu (a przynamniej tak mi sie wydaje) i najchetniej juz bym test zrobila, ale wiem ze to bez sensu, za wczesnie :( trzeba czekac i czekac i czekac, najgorszy moment cyklu.
 
paula.9210 - spokojnie, poradzisz sobie :)
Alkalalka82 - haha, coś w tym jest. Ale może wtedy trudniej by było zajść?
Jestem tutaj nowa, dlatego spytam: jak długo już się staracie? Co bierzecie i jakie badania zrobiłyście? Sama jestem przypadkiem z PCOS, biorę clo i Myofolic, który mi trochę pomógł od ostatnich badań. Ale staram się dopiero pół roku. Jak to wygląda u Was? :)
 
paula.9210 - spokojnie, poradzisz sobie :)
Alkalalka82 - haha, coś w tym jest. Ale może wtedy trudniej by było zajść?
Jestem tutaj nowa, dlatego spytam: jak długo już się staracie? Co bierzecie i jakie badania zrobiłyście? Sama jestem przypadkiem z PCOS, biorę clo i Myofolic, który mi trochę pomógł od ostatnich badań. Ale staram się dopiero pół roku. Jak to wygląda u Was? :)
Ja teraz czekam na rezultat staran 6 cyklu. Na razie nie robilam zadnych badan, gin powiedzial ze mamy starac sie samodzielnie przez przynajmniej 6-9 miesiecy a najlepiej 12 i dopiero wtedy przyjsc jesli dalej nic nie zaskoczy. Tylko jemu to Latwo powiedziec, nie wytrzymam 12 i jak w tym cyklu nic nie wyjdzie to ide przynajmniej na monitoring, moze dokladne okreslenie terminu owu pomoze.
 
reklama
Do góry