reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

reklama
Aniu uwierzysz kiedys[emoji5]
Kurcze ja juz polowa, ruchy czuje a jakos to srednio docieea do mnie. Moj mozg chybanie dopuszcza podswiadomosci [emoji5]
Chcialabym przespac wkoncu noc! Znowu cierpie na bezsennosc.
Zaraz bede sie slinic do tv! Pierwszy odcinek bedsie bake off czy jakos tak
 
Kulcia mój mi się i tak wydaje większy ;p
Ania uwierz ;) właśnie, co Twój Z powiedział? ;)
MałaMi a co to ten bake off czy coś? gdzie to leci?
Ja powoli idę pod prysznic i się kładła chyba będę, oby tylko jutro przeżyć dentystę ;/ ale ja mam stresa już ehh ;p
 
Ania moje gratulacje! ;)
Od razu mi się mordka ucieszyła jak zobaczyłam zdjęcie testu ;)

OlaMagda jak tam sprzątanie i gotowanie? W sumie nawet do środy to już bliżej niż dalej ;)

Viola i jak tam Młody po przedszkolu? ;) szczęśliwy czy zrezygnowany?

Ja dzisiaj przez te pogodę humor mam średni ;/
A jeszcze mnie wydeło znowu i pewnie za jakiś czas już chodzić nie będę mogła tylko będę się toczyć, a to jutro dopiero 18 tc zaczynam hahaha ;p nie dość że swój brzuch mam wielki to Synek nie chce się przytulać do kręgosłupa ;p

A jutro dentysta i już mnie stres łapie ;/

Napisane na LG-D405 w aplikacji Forum BabyBoom
Olcia czekamy na Milenke, może zaskoczy nas wczesniej;) swoją drogą duża będzie ;)

Aniu gratulacje;) super nowina; )

Kasia a to ta pierwsza miesiączka?

Kulcia może właśnie warto poczekać aż małemu ta zoltaczka przejdzie i dopiero wtedy pomyśleć o szczepieniu. Albo może jak masz możliwość to skonsultuj to z jakimś jeszcze pediatra czy coś.

Nuśka a tam gadasz głupoty ;) ciąża to piękny stan i ma być widać ze w niej jesteś ! ;*

Viola właśnie jak tam Twój Fifii?

Dora na Twój test tez czekamy ;*




[emoji173]Filipek, 39 tydzień[emoji173]


No więc ogolnie jak go odebraliśmy to przybiegł uśmiechnięty i powiedział że było fajnie. Pani powiedziałą że troszkę płakał za mamą kiedy przyjedzie ale szybko sie uspokoił i że dużo zjadł obiadku tylko Panie musiały go karmić. Pytały mi sie czy on sam nie je, a on jest taki cwaniaczek - je sam, ale woli jak go sie karmi no i panie troszkę wykorzystał ;) noo ale wieczorem po kąpanhiu trochę piszczał i mówił że on jutro nie chce jechać do przedszkola. więc zobaczymy jak to będzie. :)
 
Ja juz nie mogę z tą bezsennością , jestem wykończona , nie mogę spac , mam juz tak wysoko dni macicy ze ledwo oddycham , jeszcz cały dzien bolała mnie głowa był upał i straszny wiatr :-((( wszyscy sobie smacznie śpią a ja krążę po domu , ciepłe mleko nie pomaga , chłodny prysznic nie za wiele ... Ahh szkoda gadac .. Miłej nocy dziewczynki [emoji42][emoji42][emoji42][emoji42][emoji42][emoji42][emoji42][emoji42][emoji42][emoji42][emoji42][emoji42][emoji42][emoji42][emoji42][emoji42][emoji42]


Napisane na iPhone 6 w aplikacji Forum BabyBoom
MILENA [emoji1407][emoji166][emoji195][emoji173]️
Termin porodu 5/09/2016
 
Dzień dobry :-)
36 dni do TP!

Ja dzisiaj o dziwo dobrze spałam, nawstawałam się do toalety zanim zdążyłam zasnąć i w nocy już się tak nie budziłam bardzo :-)
Efekt? 7:30 - zdążyłam już pozmywać stertę naczyń w kuchni i piję kawę.

Ola, jutro szpital, może się zlitują i nie będą Cię odsyłali? Jak to u Was jest? Kiedy wywołują poród?
 
reklama
Witam się i ja znad kawy :)

wstawalam tylko raz i przy okazji znajdlam dziecku mleczną kanapkę w środku nocy[emoji14]
wczoraj próbowaliśmy z tymi płytami walczyć ale to była nierówna walka. ..
dzisiaj ma przyjść pan który pomoże nam to ogarnąć jakoś. ..

OlaMagda mam nadzieje ze w końcu zasnelas i choć trochę odpoczelas...



Sent from my SM-G355HN using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry