reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Hejka
Ja tez dzis lepiej troche spalam[emoji5] zaraz ide jesc sniadanie a kawe to pije po 10[emoji5]
Violu po malutku ale schodzi.... wsumie w niedziele jedlismy z malym jajecznice i sie troche pogorszylo.....wczoraj rano mial to mocno czerwone i go swedzialo. W nocy tez sie drapal. Wczoraj zrobioam oklady z siemieniani kapiel w szarym mydle i jest juz lepiej. Nie jest takie to czerwone juz
 
reklama
India - ja tez sie pierwszy raz z tym spotykam , urodziłam raz 2 i raz 3 dni przed terminem.
W pon powiedzieli mi ze mam wrócić w środę i jak cos poszło do przodu np rozwarcie na 2 palce to dadzą globulke na skurcze i mnie zostawia , a jak dalej to samo to dają ostatnie 48h i w piątek rano juz wywołują kroplówką. Mówili ze dawniej jakieś 5 lat temu to nawet do 42tc czekali czyli 2 tyg , teraz góra 4-5 dni po terminie bo nie ma po co . Tyle wiem , narazie jakichkolwiek sygnałów brak , zreszta przy tamtych ciazach tez nie miałam sygnałów jakis przed porodem , skurcze przychodziły nagle .
Życiowa kochana- troche sie wysłałam , od 24h do 3h i od 4h do 6h30 moze byc :-) zaraz małego zawożę do szkoły , maż juz pojechał do pracy a córka juz na 8h do szkoły poszła .


Napisane na iPhone 6 w aplikacji Forum BabyBoom
MILENA [emoji1407][emoji166][emoji195][emoji173]️
Termin porodu 5/09/2016
 
Dzień dobry.
Ola w polsce też trzymaja nawet do dwoch tygodni po porodzie, alr wg mnie to zależy od lekarza. Jak byla w szpitalu to ordynator kazał dziewczynie chodzić i czekac a w sobote rano inny lekarz od razu zabral ja na porodowke bo po co czekać.

Dziewczyny jakie mam kupic witaminy? Wczorak kupilam kwas foliowy i pani w aptece znajac troche moja historie dała mi kwas na recepte bez recepty hehe. Zaraz jade odebrac duphaston no i zaczynamy dzien jak codzień :)

Miłego dnia

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aniu na poczatek wystarcxy kwas foliowy. Ja dralam dwa razy dziennie. A pozniej kupilam feminovit +dha sklad maja dobry i cena jest ok
 
MalaMi ja też będę brac dwa razy dziennie ten kwas bo nie brałam przed.
Ja z Tosia bralam doppelherz mama i chyba teraz tez sie zdecyduje. One oprócz tych witamin ktore sa potrzebne a najbardziej zależy mi na dha i jodzie, mają jeszcze coś tam co wpływa dobrze na włosy,skórę, paznokcie. Ja takich włosów jak w pierwszej ciąży nie miałam nigdy... a pozniej przy kp połowa mi wypadła.... :)

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ania - ja to w tej ciazy tak sie bałam ze cała ciaze brałam kwas foliowy plus witaminy jak femibion plus żelazo plus magnez 400. Wszystko przez cała ciaze , dopiero tak od miesiąca tylko femibion.


Napisane na iPhone 6 w aplikacji Forum BabyBoom
MILENA [emoji1407][emoji166][emoji195][emoji173]️
Termin porodu 5/09/2016
 
Wiecie po co czekać? Bo to jest sztuczne przerwanie ciąży tak jak i cesarka. Nagłe odcięcie hormonów ciążowych przez wywołanie bądź cc jest i dla.kobiety i dla dziecka ciężkie , tyle miesięcy stała dawka a tu nic. Dlatego kobiety po cc częściej mają depresję poporodowa. Ja na przykład pierwszy tydzień miałam mega wahania nastrojów. Rozmawialam z położna i właśnie ro mi powiedziała. Dziecko powinno być gotowe do wyjścia , nie powinno się wywoływać , chyba, że zagraża to już zdrowiu malucha i mamy.

A wiecie , że mi nie wydlpadaja włosy teraz? Nic a nic.
Częściej mam brudne, przetlusczaja się.
Paznokcie za to to horror. Rozdwojone i brzydkie.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka :) u nas dzis tez dobrze w przedszkolu także jestem spokojniejsza :)

Zaraz jadę z moim na kontrole do lekarza z ta reka, tzn on do lekarza a ja chyba po lumpkach pochodze ;)

Anka32 ja tez mysle ze na początek sam kwas foliowy wystarczy. Ja używam teraz doppelherz mama Premium bo nie ma zbyt bogatego zestawu witamin a wszystko co najważniejsze.

Ja pierwsza kroplowke wywolujaca dostałam 10 dni po terminie ale nic nie ruszyla i kolejna po dwóch dniach no i wtedy urodzilam. No wiec filip jest 12dni po terminie porodu.

Mamakulka cos w tym jest bo ja tez miałam straszne wahania nastrojów i dużo plakalam przez tydz-dwa po cc
 
reklama
Do góry