reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

reklama
Mi sir zawsze Zyciowa chce, ale nie zawsze latwo wykonac, bo mala tak naciska, ze zatyka[emoji14]
Nadziejka - jestem z Toba :-)

Adrianka [emoji173] 35 tc
TP 12.10
 
Mi sir zawsze Zyciowa chce, ale nie zawsze latwo wykonac, bo mala tak naciska, ze zatyka[emoji14]
Nadziejka - jestem z Toba :-)

Adrianka [emoji173] 35 tc
TP 12.10
Ja mam tak ze chce mi sie a tu sikam woooolno... Az paski licze na plytkach:)

Życiowa ja mam miske i mi sie bie chce:) ale coz jak mus to mus. Motywuj sie tym , ze w zime bedzie jak znalazl.

[emoji173]Madzia om 39 tydzień[emoji177]
 
Ja zaraz ide zaprowadzic malego do szkoly i wracajac zrobie male zakupy. Chyba sobie jakies pierogi kupie na obiad. A mezowi zrobie pozniej kurczaka pieczonego :-)

Adrianka [emoji173] 35 tc
TP 12.10
 
kuuurde weszłam do kuchni żeby zacząć. .. i wyszłam ze świeżą kawą i kanapkami z nutella ha ha. .. no nie da się dzisiaj no[emoji14]ja o 16 idę na zebranie do przedszkola i dopiero po zebraniu Marsie do domu wezmę. ..
a miałam takie plany czego ja to z nie zrobię dziś...
a tu 12... póki co pranie zrobiłam i rozwiesilam i to wszystko :D

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Haha, ja tez tak czesto mam, ze sie przygotowuje juz do zrobienia i czegos i na tym poprzestaje[emoji14]

Adrianka [emoji173] 35 tc
TP 12.10
 
reklama
Mam tyle roboty a tak strasznie mi sie nie chce.

Laski kiedy macie wizyty?

Aaaa Aniu ja bralam doppelherz dla mama aktiv

[emoji173]Madzia om 39 tydzień[emoji177]
 
Do góry