reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

reklama
Kasiu wsparcie kogoś przy każdym porodzie jest pomocne. Ale Twój wybór i Twoja chwila ;)

A, że glodna to pomyśl, że ja przed cc jadłam o 16 obiad a później dopiero we wtorek śniadanie. Pić to samo!!

Mam nadzieję, że pójdzie szybciutko i za chwilę będziesz tulic córkę :)

OlaMagda ja obstawialam na 7 go Nadziejke, ale może być i Kasia ;)

Nawet mój synek dziś bardziej aktywny hehe wstał o 1 i 3.35 a zawsze jest 23 , 5 i kolo 8 :D

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
a ja znowu na siusiu wstałam[emoji14]Kasiu aż mi się snisz jak zasypiam. myślę o tobie :) zapytaj o prysznic jakby bolało.
oby to rozwarcie ładnie szło i żebyś w najbliższych godzinach mogła już utulic córeczkę :D


Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
a ja znowu na siusiu wstałam[emoji14]Kasiu aż mi się snisz jak zasypiam. myślę o tobie :) zapytaj o prysznic jakby bolało.
oby to rozwarcie ładnie szło i żebyś w najbliższych godzinach mogła już utulic córeczkę :D


Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
Dzieki kochana. Boli bardzo... Spalam 1h

[emoji173]Madzia om 39 tydzień[emoji177]
 
Mam nadzieje, że się Kasiu nie męczysz ! Wiem, że boli ale tego nie przeskoczysz kochana. Dasz rade, jesteś silna i dzielna ! Jeszcze troszkę i Magdalenka będzie obok Ciebie Drugie forumowe dziecko, pierwsza dziewuszka. Jestem z Tobą! Wyobraź sobie , że wszystkie stoimy dookoła Twojego łóżka i kibicujemy :D

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry