reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

reklama
Ja odwiozlam mojego na lotnisko :(
Wezmę prysznic i urządze sobie wieczór z ipla i serialami :)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Kasiu, na długo? bo nie pamiętam już.
Jak Ci się pracuje? Nadal ok wszystko :-)

Tak, ja z Życiową czekamy w kolejce.
Ale jeszcze trochę, najpierw OLA :-)
Mój M. się pytał o czym będziemy pisać jak Ola urodzi, a kolejne terminy na październik :p
 
Wróci około 13 października bo mamy wesele i kuzyna 15 ;) i po weselu jeszcze poleci do około 6 grudnia. Takie bynajmniej są plany a jak będzie to się okaże wszystko :) jeszcze to tak do mnie nie dociera.. nigdy mnie nie zostawial na tak długo. Wiem że jemu też będzie ciężko.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tabelka ale tylko ciąże i Maluszki urodzone ;)
08.09.16aaaaa.jpg
 

Załączniki

  • 08.09.16aaaaa.jpg
    08.09.16aaaaa.jpg
    69,6 KB · Wyświetleń: 206
Wróci około 13 października bo mamy wesele i kuzyna 15 ;) i po weselu jeszcze poleci do około 6 grudnia. Takie bynajmniej są plany a jak będzie to się okaże wszystko :) jeszcze to tak do mnie nie dociera.. nigdy mnie nie zostawial na tak długo. Wiem że jemu też będzie ciężko.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

Kasia, wierzę, że nie będzie to nic przyjemnego, ale szybko zleci ;-)
Tylko nie wpadnij w produkcję tortów ;-)
 
reklama
Do góry