reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

reklama
fajnie ze wychodzicie[emoji5]
to super zyciowa ze laktator sie sprawdzil[emoji5] ja w listopadzie bede przegladac wszystkie rzeczy co mam po malym i wydaje mi sie ze powinnam miec po malym reczny jeszcze bo ten elektryczny sprzedalam.
mysle ze listopad to nie jest chyba za szybko zeby prac i prasowac ciuszki. sporo mam po malym i co sie bedzie nadawac dla dziewczynki to zostawie a reszrw sprzedam za grosze no i od kolezanki sporo dostalam po jej corce.

[emoji173] Irminka [emoji173] tp ok 27.01.2017r.
 
Życiowa super ze wychodzić. ;)

Mała rób takie rzeczy kiedy masz siły a nie patrz czy wcześnie czy nie ;)

Viola lepiej żeby mieć miejsce w torbie jeszcze czy walizce niż go nie mieć ;p ja jakbym miała walizkę to bym wzięła tez[emoji14]
My byliśmy dzisiaj znowu u lekarza z małym bo daje w kość. Pani doktor dala nam biogaie żeby mu podawać raz dziennie po 5 kropli . I kazała kupić nan ha który 450 gram kosztuje ponad 50 zł masakra bo ja podejrzewałam nietolerancje laktozy u małego bo tak go obsypalo i nie jestem już pewna czy to były potowki czy to jakaś wysypka. No i zobaczymy czy mu pomoże to coś. Ja póki co odstawiam mleczne produkty żeby mu nie zaszkodzić i zobaczymy. Ale Pani położna wzięła nas na ważenie i mały waży 5.5 kg wiec ładnie i ona mówi ze jej to wygląda na kolki. Ja juz sama nie wiem co o tym myśleć ale wczoraj od 16 do 21 nie spał tylko się wiercil pial marudzil i piszczal. Jednym słowem nikomu nie życzę takiej męki. Jak pojechałam w sobotę do szkoły to mi wszyscy mówili że widać ze mi dziecko daje popalić no miałam oczy jakbym płakała całą noc a na zajęciach myślałam że zasne .

[emoji173]Filipek 7.09.2016 godz. 13.55[emoji173]
 
Nadziejka współczuję strasznie nie znam tego ale wyobrażam sobie jaka to rozpacz gdy nie umiesz pomoc własnemu dziecku.

Ja dalej umieram. Byłam u lekarza dał antybiotyk ale nic nie pomógł , nie usmierzyl bólu a laryngolog jutro dopiero na 15.50 mimo że skierowanie q trybie pilnym mąż pojechał do apteki po krople i trochę Lepiej mi jest ale pani farmaceutka powiedziała żebym lepiej nie karmiła piersią mimo że internista pozwolił. Wole nie ryzykować ale dałam mu po lekach raz no trudno. Przepraszam , że tak nie składnie ale mam goraczke dodatkowo nie wiem co to będzie bo na razie nie jestem w stanie się ruszyc. Nie mogę jeść i ledwo pije.

Violu ja bym się nie przejmowała. Wazna wasza wygoda i komfort . Pakuj się nawet w 3 walizki i niech się gapia :)

Jeszcze z tymi karmieniami mm nie umiem się ogarnąć. Rano tylko 90 teraz 90 było mało no ja pierdykam. Październik zaczął się max chujowo.

Życiowa , super duper a Tymon jest bardzo ładny. Uroczy chłopak , poważny i dostojny na fotkach :)

Kasiu Madzia kluseczka niezła była po porodzie!

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mala pierz , prasuj. W grudniu święta, brzuszek Ci podskoczy i ciezko bedzie. A teraz na spokojnie po troszku sobie obrobisz małą.

Nadziejko wczoraj h*** dzien byl. Moja tak samo od 16 do 24-1 dawala czadu. Nie moglam sobie dac rady, z P na zmiane ja bawiliśmy, w końcu on padł i jakimś cudem zasneła Magda. Chyba sie umówili , w końcu z jednego dnia są.
Na nietolerancje laktozy sprobuj tych Delicol. Nie są drogie ok 35 zł.
Odeśpij dziś wczorajszy hardcor .


Kulcia, lekarz wie ze karmisz? Jaki to antybiotyk? Kochana lek potrzebuje czasu zeby zadziałać.

[emoji173]Madzia 07.09.2016[emoji188]
 
reklama
Wie, mówiłam mu i niby można a farmaceutka mówi nie. Ale i tak nie dałam rady z bólu i wzięłam Krople. Wole mm niż się tak.meczyc przecież to ból taki ze idzie zdechnac.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry