reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Viola, pamietam ten straszliwy bol przy karmieniu. Z czasem przejdzie, ale poki co musisz zaciskac zeby.
Super, ze wychodzicie :-)

Adrianka [emoji173] 24.09.2016
godz. 10:20
2870 g, 53 cm
 
reklama
Wiola to super , że w domy zaraz.

Z kp wiem jak jest ciężko bo początek był tragiczny a i tak tylko 2 msc karmiłam. Ech. Powodzenia.

India super Adunia!

Nadziejka jaki automat?

A z ta paczka to jakaś katastrofa, wiecznie w in poście gubią.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
No pralkę znaczy się hehe ;p bo kiedyś wam pisałam ze mam bardzo mało miejsca w łazience metr na metr i mam pralkę co trzeba samemu plukac a przy Filipie to ciężko wiec kupiliśmy automat. Jakaś Samsung WF70F5E3W2W

[emoji173]Filipek 7.09.2016 godz. 13.55[emoji173]
 
Hehe wariaty;p aż sama musiałam zobaczyć co napisałam bo myślę sobie pewnie przez słownik coś innego mi się napisało; p

Wczoraj się pytaliśmy i chrzciny w lokalu na 30 osób wyniosą nas 2600. Oczywiście bez ubrania się wódki i torta. I chrzcimy 8 stycznia ;)

[emoji173]Filipek 7.09.2016 godz. 13.55[emoji173]
 
A dzisiaj ma mi przyjść znowu coś z allegro i tez przez in post zamawialam i powiem temu facetowi o ile przyjedzie ze mi przyszło ze paczka doszła a nic nie mam .

[emoji173]Filipek 7.09.2016 godz. 13.55[emoji173]
 
W szpitalu po cesarce mi chodzi ze 8 dni lezalam ;)

My tak nie mamy zbytnio gdzie zrobić bo u mojego jeszcze nie wykończone u mnie za mało miejsca a rodziny trochę będzie i niestety pozostaje tylko lokal . 90 zł za osobę 4 dania gorące ciasta napoje przystawki wędliny .
Dla nas to tez dużo wolelibysmy coś w domu zrobić za te pieniądze no ale niestety jak trzeba to trzeba chrzciny są raz w życiu a może trochę nam się z prezentów zwroci


[emoji173]Filipek 7.09.2016 godz. 13.55[emoji173]
 
reklama
Do góry