reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Nadziejka to menu jak na wesele . Też bym się nie zdecydowała na coś takiego. Ja raczej planuję obiad w restauracji i jakieś ciasto na deser i to wszystko.
Nuska ja widzę ramionka chyba :)
 
reklama
Nadziejka powiem ci ze cena całkiem przystępna Brat mojego M zamawiał lokal na komunie to za obiad przystawki i ciasta bez tortu 120 babka zaśpiewała?
 
Ja za wesele placilam 60 zł osoba, jedzenie jeszcze zostało! Wysokie ceny u Was w mieście. Oby wam się zwróciło


Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom

U nas nie ma konkurencji ... i się ludziom w d....poprzewracało. Byłam w tym lokalu na sylwestrze i jedzenie takie sobie porcje jak u Amaro ;) Obsługa kiepska bo bierze jakieś młode dziewczyny bez doświadczenia. Niby miłe i uprzejme. Babka pałacyk dzierżawi klientów ma mało i jak się ktoś trafi to chce zedrzeć ile się da. Sama gotuje bo na kucharza jej szkoda kasy.
Dziwie się szwagrowi ze tam chce zrobić imprezę. Jedyny plus jest taki ze od nich to 600m.
 
India dobrze widzisz ;)
Na prawo jest buziaczek, ciemniejsze plamki po bokach to oczka a w centrum takie bielsze to nosek ;) Poniżej ramionka, rączka i reszta ciałka.
Zaraz wrzucę opisaną fotkę, dla ułatwienia (proszę się nie śmiać, sama w Paintcie opisywałam ;p)
usg. poprawione.jpg


Nadziejka no faktycznie cena bardzo wysoka, ja za swój ślub praktycznie za 10 godzin sala, plus całe menu oprócz alkoholu i napoi płaciłam 70 zł/os. No jeszcze ciasta i tort sama piekłam/kupowałam ;)
dora032 hehe wprawisz się w rozczytywanie zdjęć usg ;) Mi kiedyś koleżanka swoje pokazywała to widziałam same plamki, a teraz większość "rozszyfruję"
 

Załączniki

  • usg. poprawione.jpg
    usg. poprawione.jpg
    111,8 KB · Wyświetleń: 54
Ostatnia edycja:
hej hej. nuska super ze wszystko dobrze :)

ja jakos funkcjonuje[emoji14]mleko wrocilo ale maly przez skok chce ciągle wisiec na mnie wiec po kapaniu dalam mu butle zeby mi cycki odpoczely[emoji14]juz nie bebiko wiec nie ma problemu z kupami po tym enfamilu :)

a w ogóle to jak mam juz dosyć w ciągu dnia biadolenia i piszczenia (nowa umiejętność chyba) i cyckowania to moj syn tak wyglada jak na zdjeciu a ja moge wypic kawe[emoji14]

1478785018822.jpg


dzisiaj idziemy do ortopedy zbadac czy szkitki sa w porządku ;)

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1478785018822.jpg
    1478785018822.jpg
    57 KB · Wyświetleń: 162
No teraz dojrzałam to dla mnie z opisem musi być:)
Ciekawe co zobaczę u siebie we wtorek, z jednej strony się doczekać nie mogę a z drugiej boje się czy wszystko ok.
 
reklama
Do góry