reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Życiowa jaki słodki kokonik stworzyłaś z Tymka ;)
dora032 no w 11 tygodniu to ja już widziałam miniaturkę człowieczka, który machał mi rączkami i nóżkami;) I Ty tez pewnie zobaczysz swojego Skarbka jak tancuje Ci w brzuszku ;) I nie ma co się martwić, na pewno wszystko będzie dobrze ;)
 
reklama
Jak mnie kiedyś podkusi żeby powiedzieć ze mi mdłości przeszły to się sama palnę w głowę. Dziś rano rozmawiałam z kuzynką i jej mówię ze lepiej a od godziny mi tak nie dobrze że masakra....
 
Ja bym napisala, ze moja juz mniej placze,ale nie zrobie tego, bo bede miala jak Dora, za godzine odszczekam :-D

Co do cen za imprezy, ja w restauracji chrzciny robilam dla najblizszej rodziny za 50zl od osoby - zupa, II danie,kompot i tort i to bylo b.tanio
Wesele za135 zl od osoby tez b.tanio
Ceny u nas za wesela to ok 180-250 zl/ za osobe

Adrianka [emoji173] 24.09.2016
godz. 10:20
2870 g, 53 cm
 
India u mnie też za wesela to 220-250 zł. I my i tak wybraliśmy najtańszy lokal. No ale to już ful wypas jest moim zdaniem na chrzciny. Ja nie chciałam na tyle osób no ale niestety u Pawła w rodzinie mają po 4 dzieci już większych wiec tak to wychodzi.

No mam nadzieje ze chociaż trochę się wróci hehe ;p

Życiowa piękny bobasio; )

Kulcia a czemu nie Chrzcicie? Nie chcecie? ;)

[emoji173]Filipek 7.09.2016 godz. 13.55[emoji173]
 
reklama
Nadziejko to kwestia indywidualna, ale i tak wydacie mniej niz na wesele ;-)

Adrianka [emoji173] 24.09.2016
godz. 10:20
2870 g, 53 cm
 
Do góry