reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Kasia2310 no my w grudniu planujemy kupować auto i się też zastanawiam nad takim z isofixem i nad bazą, ale pewnie zamówię 3w1 a w razie w można bazę dokupić po jakimś czasie ;)
India no ja pamiętam, że chyba Ty kiedyś napisałaś coś w stylu, że zaczynasz 27 tydzień i III trymestr i dla mnie to tak szybko zleciało od tamtego posta do teraz i kurcze teraz ja zaczęłam już 28 tydzień, więc też już III trymestr i jestem przerażona tym jak to szybko może zlecieć ale też nie mogę się już doczekać ;D
 
reklama
Ten załącznik to przypadkiem się dodał, ot blondynka :)

Co do mężowskich zakupów to mój w zakupach spożywczych jest super. Wolę jego na zakupy wysyłać niż sama iść ale i inny asortyment to masakra. Dziś miał iść kupić sobie kurtkę i buty i już się boję co za cudo kupi, albo znając życie nie kupi bo uzna ze stare są jeszcze całkiem dobre.
Sama potrzebuje jakieś krótkie kozaczki na płaskim obcasie bo na moich szpileczkach nie dam rady ale jakby on mi miał kupić to szok... Wczoraj jakieś stare trapery do lekarza założyłam...
A i mój mąż wczoraj wymyślił ,że przecież nie będziemy wózka kupować bo tyle wózków w rodzinie jest to pewnie dostaniemy... No raptem dwa z czego oba po dwójce dzieci. Jeden naprawdę zniszczony, a drugi może i w dobrym stanie ale brzydki... Ja mogę używany kupić, ale swój i taki jaki chce... Ot taki foch hormonalny mam... i mdli mnie nieprzerwanie od północy Dziś trzy godziny spałam.
 
Ściskam ten rzep mocno aż czasami mam wrażenie ze za bardzo ale możliwe ze jak on się tak kokosi to mu zjezdza ten pampers i się przesikuje;p

Violu ja wróciłam znowu do bebiko; )

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj leci ten czas, leci... :-) chwila moment i beda kolejne bobasy :-)

Adrianka [emoji173] 24.09.2016
godz. 10:20
2870 g, 53 cm
 
India to wzór poduszki Chciałam żeby mi babcia taka zrobiła.
Kochane co na kaszel można bo mnie męczy w nocy i już się zaczyna ?
Jak się napije soku malinowego ciepłego to mi troszkę lepiej ale może jakiś syrop powinnam?
Mama mi zrobiła syrop z cebuli i jak tylko w drzwiach stanęła to poprosiłam żeby to za drzwi wyniosła, teraz jeszcze czuje w domu ten zapach bleee

Anka to już widać maluszek rośnie... Kiedy masz wizytę teraz idziesz na to usg prenatalne ?
Ja dostałam tego rogala już dawno, ale jakiś duży mi się wydaje i mam wrażenie ze będzie mi z tym ciasno. Poza tym ja się co chwile przekręcam z boku na bok Strasznie się wiercę w nocy, brakuje mi spania na brzuchu bo staram się tak nie kłaść
 
Dora ja prenatalne już miałam 4 listopada. Wizytę mam za tydzień a jutro idę do tego nowego i nie wiem czy będzie mnie badał czy nie
Ja to mam takiego długiego 190cm i wyjelam go właśnie ze względu na spanie na brzuchu. Podkładem go pod bok i tak mnie nie przekręca. Pamiętam jak pod koniec ciąży chodziłam z tą poduszka wszędzie aż mąż był zazdrosny hahaha

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry