reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Powrocilam, na szybko wracam
DSC_0866.jpeg


________________________
[emoji179]Madzia 07.09.2016[emoji188]
 

Załączniki

  • DSC_0866.jpeg
    DSC_0866.jpeg
    39,2 KB · Wyświetleń: 176
reklama
jejku ja u fryzjera nie bylam od 2.07 ! masakra. sama cieniuje i podcinam to co musze no i farbuje tez sama. zobaczymy ile da mi sie zapuscic. kiedys mialam do tylka.
nogi odmawiaja mi posluszenstwa tzn od krzyza takze nie moge stanac.
moze jakos zniose ten zapach amolu.... M tasmy mi dzis naklei i wysmaruje.
Milego wieczoru laski.
 
Anka długie :) ja Marysi scinam jak tylko sa za łopatki bo mnie wkurzaja [emoji14]
Ej no powiem wam ze z 2 da sie spokojnie ogarnąć święta hehe
Kilka rzeczy zamówiłam kilka robi teściowa S posprzatal ja ogarnęłam sałatki i barszcz i farsz do krokietow... ciasto zrobiłam na naleśniki i muszę posmazyc...
Fakt że co chwila biegałam małego karmić Ale jestem zadowolona :)

 
Dzień dobry wszystkim :) koło południa.
Odkryłam dziś, że nie mogę pomalować paznokci, jak ten lakier śmierdzi ;) Do tej pory nie malowałam, ale myślę sobie na święta sobie strzelę i d.... Perfum też nie mogę, mój M ostatnio jakiś żel pod prysznic inny kupił to miałam ochotę go z łóżka wygonić. Krem do rąk mi za bardzo pachnie.
Pozostaje natura ;)
Współczuje:) ja pamietam mialam uraz do plynu do plukania - smierdzial mi wymiocinami[emoji23] ale milo wspominam ciaze ahhh[emoji5]

Mala mi , pomaga Ci ktos chociaz?? Amol polecam;)

India jutro pokaze wlosy w innym swietle:)

Życiowa zorganizowana babeczka jestes[emoji6]


Kulcia hooop hoooooooop jak u Was??

________________________
[emoji179]Madzia 07.09.2016[emoji188]
 
reklama
Ja tak na szybko, mam teraz chwilkę przy kompie. pije piwko. ale zaraz trzeba iść spać.

KasiaMarysia bardziej pocieniowane też masz?? Kolor na dole bardzo ładny :) A Ty zadowolona??

Anka ja też uważam że bardziej przeżywałam świeta w dzieciństwie, teraz to w sumie bieganina, gotowanie itp. no i brak śniegu robi swoje..
 
Do góry