reklama

Wspolnie czekjmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Temat na forum 'Staramy się' rozpoczęty przez Minka23, 19 Styczeń 2016.

1. dora032

dora032 Fanka BB :)

O to Ty już masz ciężko Ho Ho

2. Kasia2310

Kasia2310 Fanka BB :)

A też nie wiem do kiedy się bierze magnez dziewczyny? Czy to jest tak,że tylko do któregoś tygodnia ?

3. reklama
  4. Mamakulka

Mamakulka Moderator Członek załogi

Mnie kazała lekarka do 37 tyg żeby potem nie wstrzymało skurczy.

5. India9

India9 Fanka BB :)

Jeszcze nie wiem, ale podejrzewam, ze trzeba bedzie poczekac.

Nie to, ze krew nie krzepnie tylko rany sie paskudza

6. India9

India9 Fanka BB :)

No zaczynam znowu te co w ciazy, ale tam malo witaminy A, a K w ogole nie ma

7. dora032

Patrzcie jak wzrasta zapotrzebowanie na witaminy w czasie laktacji, większe niż w ciąży.
    Link do: Suplementacja w czasie ciąży i karmienia piersią
    India pomidory, marchew, dynia, zielone warzywa, ziemniaki, mleko, sery no i wątróbka to witamina A i K też w większości z wymienionych poza tym w jajkach, awokado, oleju sojowym.
    Kiepska pora roku wiosną i latem to samoczynnie człowiek więcej warzyw je bo to wszystko świeże a teraz to te pomidory mi jak pomidory nie smakują.

Nudzi mi się to czytam nie że się wymądrzam.
    Miałam angielski podszkolić, nie używam i pozapominałam wszystko, ale jakoś nie mogę się zebrać.

8. dora032

Dziewczyny pociągające jak samopoczucie ?
    U mnie w nocy była masakra, ale sobie serwuje różne specyfiki i trochę przejrzałam na oczy

9. MałaMi90

MałaMi90 Fanka BB :)

skonczylam. jeszcze materac i posciel ubrac. M sie upiera zeby kupic nowy materac.
    ale u mnie dzis wieje masakra i zaczelo jeszcze na dodatek mega sypac sniegiem. duzo juz go nasypalo

• Lubię to Lubię to x 7
    • Suuuper :-) Suuuper :-) x 1
    • Lista
  10. reklama
  11. dora032

Super wyszło Jaki ładny różowy kolor. mi się w ciąży gust zmienił, oglądałam sweter i też mi się różowy podoba a wcześniej bym nie założyła :)

12. OlaMagda09

OlaMagda09 Fanka BB :)

Bierzcie magnez dziewczyny! Ja brałam cała cała ciaze bo miałam braxtona i skurcze łydek straszne , oprócz kompletu witamin do tego magnez ( magne vie ) sie nazywał .
    A widzisz kulCia moze i masz racje ze po 37 tc raczej nie brać bo zatrzyma skurcze , ale mi powiedział lekarza ze porodowe skurcze są tak silne ze jakis tam magnez je nie powstrzyma , a ja w 41 tc musiałam mieć wywoływanie i masz , pieron wie moze przypadek , bo nie chce mi sie wierzyć ze jakis tam magnez za 10€ mi skurcze zatrzyma .

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Poleć forum