reklama

Wspolnie czekjmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Temat na forum 'Staramy się' rozpoczęty przez Minka23, 19 Styczeń 2016.

1. India9

India9 Fanka BB :)

Viola,polubilam za rozeslanie

2. viola150

viola150 Fanka BB :)

India ja nie polubiłam bo ta temp... :/ współczuje.

U nas młody trochę jeszcze kaszle, a Amelce rzęzi w nosku. ale po za tym odpukać ok. Ale zaczęło sypać i strasznie wieje

3. reklama
  4. OlaMagda09

OlaMagda09 Fanka BB :)

A mnie dopiero teraz atakuja pociążowe niedobory i skutki , juz mnie ząb boli i włosy tak strasznie wypadają od 2 dni, do tego mam łupież , ostatni raz to wszystko miałam po ciazy z synem , i wcześniej po córce , po za ciążami nigdy nie miałam ani wypadania włosów ani łupieżu ani dziury czy problemu z zębami :-( muszę to wyleczyć bo jestem bez życia ☹️
    Dobranoc dziewczynki

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

5. Kasia2310

Kasia2310 Fanka BB :)

Na razie biorę tyle ile do tej pory tego magnezu a zobaczę co na wizycie powie lekarz. Chyba na żadną wizytę nie czekalam aż tak jak na tą :) No ale to jeszcze1,5 tygodnia

6. Anka_32

Anka_32 Fanka BB :)

Ja biorę aspargin 2x2 tabletki chyba że coś czuję niepokojącego to jeszcze w południe. Czasami mi się napina brzuch ale to chwilowe jest. Czytałam ostatnio ze czasami to może nawet kilka godzin się napisać i mam.nadzieje że u mnie tak nie będzie.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom

7. Anka_32

Minęła północ więc zaczynam dziś mamy 23 tydzień (lub 24 zależy jak kto liczy) :D

8. KasiaMarysia23

KasiaMarysia23 Fanka BB :)

India, Viola fluidki na wyzdrowienie

Boszzz, a mi sie zrobil zator. Kuzwa boli, najgorsze ze to od spodu jest guz i to spory. Magda go nie zciągnęła. Nie ma bata żeby ręcznie zszedł.

9. KasiaMarysia23

KasiaMarysia23 Fanka BB :)

Gratuluje , coraz bliżej mety;)

10. reklama
  11. Anka_32

Kasia liść białej kapusty do zamrażarki żeby dobrze się schlodzilo, później rozbij delikatnie tluczkiem żeby soki puściła i przyłoż do piersi. Ja nie robiłam tak ale podobno pomaga.

12. India9

India9 Fanka BB :)

I prysznic cieply Marysia. Mi kiedys pomoglo, ale.bolalo przez dzien czy dwa. Przykladalam tez oklady z rumianku i dziecko ;-)

Poleć forum