reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Dora fajnie wygląda ta szpinakowa zapiekanka. Zrobię dziś na obiad. Akurat mam wszystkie składniki :)
Kurde zaczynam mieć dość dziewczyny :( Brzuch mnie boli tak jakby mnie ktoś pobił. Tak jakby skóra bolała. Mała się tak strasznie rozpycha,że uleżeć nie idzie. Cała noc dziś nie przespana. Jedynie myśl,że to już tak blisko trzyma mnie przy życiu :p
 
reklama
Kasia współczuję.. . Pamiętam jak jeszcze niedawno sama się zalilam że czuje sie jakby mo j brZuch od środka to był jeden wielki siniak z zakwasami bo czułam sie jakby mnie ktoś pobił od wewnątrz...
Cieszę się że mam to za sobą haha ;) Ty juz niedługo też będziesz wolna od tego :*

 
Dzięki kochane :) No leżę dużo ale tego już też mam dość :p Wiem,że to już tak blisko więc jakoś dam radę :) Nuśka a Ty jak tam ? Jasiek też tak Cie mocno traktuje ? :p
 
Hejka dziewczyny ;)
Kasia2310 mój Jasio łaskawy dla mamusi i mnie nie atakuje aż tak ;) rozpycha się, rozciąga ale do zniesienia to jest, chyba że ma akurat ochotę na zabawy pęcherzem, to biegam do kibelka co 3 minuty ;)
Już go namawiam do wyjścia, ale bez skutku póki co ;p

Znowu katar mnie męczy, dopiero co wczoraj antybiotyk skończyłam, wyszłam na szkołę rodzenia i zasmarkana od rana wrrrr ;/

Miłego dzionka ;)
 
reklama
Ja dzwoniłam do ginki bo ta infekcja znowu wraca, miałam spokój może 2-3 dni i znowu się zaczyna. Kazała mi jutro podjechać to wypisze mi receptę na coś.

Mój mały to jakoś tak dziwnie się rusza. Jednego dnia czuje go aż za bardzo a następnego prawie w ogóle. To chyba zależy jak się ułoży. Ja mam łożysko z przodu więc może dlatego się tak dzieje, bo faktycznie wydaje mi się że bardziej go czuje po bokach niż ja środku brzucha, chociaż ostatnio uszczesliwil tatę i walnąl w środek brzucha że aż ręką odskoczyla :) bo ogólnie to jak Z przykłada rękę to cisza w eterze :)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry