reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

reklama
Ciuchcie mój chrześniak uwielbia i klocki z duplo, i piesek taki interaktywny dostał to też mu się podobał i robot tańczący be bo czy jakoś tak on uczy literek i cyferek jak maluch lubi powtarzać piosenki i kręcić pupką to fajna zabawka.
 
U nas strzał w 10 to był zestaw lekarza z fp. Do tej pory Tosia się bawi, ale może dlatego że chce zostać weterynarka i codziennie bada swoje zwierzaki.... :)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
My właśnie skończyliśmy zabawę z masą solna :) jutro malowanie :)
1486059269-aaaaaa.jpeg

Ja to w ogóle nie mam zdolności plastycznych....W podstawówce miałam 3 z plastyki [emoji22]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziwne jest to że jestem całkowicie antymanualna a na pianinie kiedyś grałam. Od studiów stoi i się kurzy ale do końca studiów grałam regularnie i ćwiczylam do egzaminów. Pewnie nigdy już przy pianinie nie usiądę ale zostawiłam dla Tosi i ładnie w salonie wygląda :)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja plastycznie i manualnie spoko za to śpiewanie to totalna masakra :sorry2: Słuch ok, ale emisja głosu tragedia, nawet sto lat nie śpiewam tylko zwykle usta otwieram ;)
Mój mąż za to zawsze głośno śpiewa sto lat, ale czy ładnie hmmmmmmmmmmmm
Nie będzie miał kto kołysanek śpiewać :sad::sad:
 
Ja tam Anka widzę super motylka i misia i rameczkę z kwiatkiem.
Nie każde dziecko musi być utalentowane chodzi o wyrabianie sprawności manualnej i pobudzanie zmysłów, receptorów.
Córka mojego szwagra ma 5 lat, fałszuje aż uszy więdną, ale lubi śpiewać i daje koncerty rodzinne. Za to bardzo ładnie tańczy, chodzi na jakieś zajęcia i na prawdę jej to wychodzi.
 
reklama
Witam sie wieczorkiem :-)
Ja plastycznie ok ale śpiewanie kiepsko.

OlaMagda zgrzeszylam przez Ciebie. Zamowilam opaski takie slodkie, bo brat cos zamawial i jedna wysylka byla. Jak sie okaże chłopak to wyladuja z bolem serca na olx
 
Do góry