reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

MalaMi no ja właśnie z myślą o tym zeby Amelka na kolejną zimę w nim pojezdzila we foteliku. Ale skad mam wiedzieć czy nie bedzie miala więcej niz 10kg :-)

Ja spiewalam nawet w zespole wokalnym w liceum. Ale nie powiem zebym talent miala [emoji6] natomiast do rysowania w ogóle talentu nie mam.

relgh371tsldyf8u.png
 
reklama
Violu powiem Ci ze mlodego musielismy przeniesc do wiekszego fotelika jak mial jakos 8 miesiecy bo sie nie miescil i za ciezki byl do fotelika juz.
ja co do talentow to na 100% wychodzi mi wkurwianie innych. kiedys tanczylam no ale jakos pozniej nie bylo juz u nas zajec a dojezdzac nie mialam jak i sie posypalo wszystko. uwielbialam tanczyc s teraz to jak mam zatanczyc to czuje sie jak ostatnia pokraka jakas haha.
odkrylam u siebie drugi pepek! haha. jak sie pochyle to robi mi sie duzy dolek nad pepkiem i smiesznie to wyglada.
 
Ja śpiewałam w chórze akademickim. Mieliśmy nawet zagraniczne sukcesy na różnych przeglądach. Ale to było tak dawno że hohoho. W połowie marca właśnie mamy spotkanie studenckie ale nie wiem czy ja zatocze na nie :)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pozakazalam Z te ciuszki co dziś znalazłam a on do mnie ze takie malutkie i że na pewno będą za małe. Tosia miała 55cm jak się urodziła i ciuszki 56 były za duże a te są w rozmiarze 50-56. Najwyżej dla lalek będzie :)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziękujemy :)

Słyszałyscie i tym małżeństwie co trzecia urodziły im się bliźniaki?

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
No ja chwile temu slyszalam. U mojego meza w klasie tez byla podobna sytuacja. Koleżanka dawala koledze zadania spisać czy cos mu ponagala. A on za każdym razem mowil "niech Pan Bog ci w dzieciach wynagrodzi" szkoda ze nie wiedzial ze zostanie jego żona. Blizniaki dwa razy :p
 
Do góry