reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

reklama
Wiki - [emoji5][emoji5][emoji5]ja moje opaski robie sama , a jedyne jakie zamawiałam to z polskiej strony www.butterflykids.pl
I udało mi sie znajsc 2 w HM i jedna w zara .
Super te figurki z masy solnej ja uwielbiam takie rzeczy czekam jak Milena podrośnie by sie bawić z nia w takie rożne , rysowania plasteliny [emoji2]
Czy mam zdolności to niewiem ale lubie takie rzeczy :-) śpiewać tez ujdzie , kołysanki zawsze śpiewam , moj mąż ma juz dość jak słyszy , " z popielnika na Wojtusia " ( Milena przy tym odrazu oczy zamyka ) hahaha albo " ta Dorotka " zresztą wszystko jej śpiewam " moje miasto wadowice " nawet , jak byłam mała grałam na skrzypcach od 5 do 15 lat .
MalaMi i Viola. - o jakim foteliku mówicie ? Do auta ? Moj jest chyba do 18 czy 20 kg sama nie wiem ...
Oj Anka mi sie marzy pianino w salonie , ostatnio cos teściowa mówiła ze nam da swoje bo mamy więcej miejsca niz ona :-) [emoji1360][emoji5]
Pisze do was jest 5h rano Milena sie przebudziła piła wodę , cumel i śpi , a dziś śpi jeszcze ze mną w łożku hihi bo mąż ostatnia noc w delegacji , jutro przylatuje .
Ostatnio któraś pytała o fajne mamy do śledzenia na instagram czy snapchat , moje ulubione to : 1 - fox.mama - insta , majablonska- snapchat . 2- Karolina_golonka instagram i jeszcze. 3- szavka , 4 -light_chocolatte , ula bachórz , 5- tammy hembrow .
[emoji8][emoji8][emoji8][emoji8][emoji8][emoji8][emoji8][emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Wiki moze aliexpres?? Ja z niej ostatnio zamawialam buciki dla malej. Tam cuda są :-) tylko długo trzeba czekać.

MalaMi Filip jezdzil do roku, po roku jakos go przesadzilismy. Ale no tak, nie pomyslalam ze Amelka rok skonczy juz w listopadzie [emoji12]

Ola mowimy o tych pierwszych, nosidlach do auta. Moj jest do 10kg

Amelka właśnie ma pobudke na mleczko. Jak rano wstaniemy i sie ogarniemy to jedziemy do koleżanki na kawe.

relgh371tsldyf8u.png
 
OlaMagda ja taka zdolna nie jestem :p w auchan też były ostatnio ale nie szaleje tak bardzo. A Milcia przeslodko w nich wygląda.

Viola, tak ta strona :-) wlasnie bracik mi mówił ze nawet do 3 miesięcy, a mi się nie spieszy.
Jak bede miała czas to sobie tam popatrzę. Tylko kurcze siedzę w domu i nie mam czasu :-o nawet zartowalam do męża ze rozumiem te wiecznie spieszace sie emerytki, pewnie one tez tak maja :p
 
Co za noc! Ta infekcja mnie wykończy. O 2 byłam pod prysznicem i od 6:30 znowu nie śpię bo wszystko mnie swędzi i szczypie!
Ginka przyjmuje od 8 więc zaraz wstaje i się ogarniam i jadę. Tylko że muszę się ogolic....o zgrozo! :)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ania- musisz wziasc globulki antybgrzybiczne , nie ma w aptece bez recepty ? Bo ja tu np mam , sa jedne bez recepty , MONAZOL sie nazywają 2 globulki na 2 noce , zadasz wszystko przechodzi .
Jak nie to lec do niech niech ci wypisze receptę.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry