reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Kurcze normalnie strasznie się meczycie z tymi uczuleniami. Ja słyszałam że latopic jest dobry


atdctrd8ammce1aq.png
Nie wiadomo dokładnie co to bo brała fenistil na uczulnie i poprawy zbytniej nie było.
Skończymy aderme to kupimy latopic albo to
1486385628-aaaaaa.png


Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No to jak nie masz zatrudnienia kochana to nigdzie nie dostaniesz niestety kredytu bo socjalne i tego typu rzeczy się nie liczą. Nie ma szans na kredyt tym bardziej pod hipotekę budowy.

atdctrd8ammce1aq.png
U mojej koleżanki jest podobna sytuacja- pracuje tylko jej mąż, maja dwójkę dzieci, Ilona nie pracuje i uwaga uwaga dostali 300tys kredytu... (pomijając fakt ze w zyciu bym tyle nie wziela). Tomek co prawda zarabia sporo bo pracuje w fabryce samochodow.

MalaMi No ale wy az tyle nie potrzebujecie?? Oni tez korzystali z tego samego doradcy co moja szwagierka wlasnie z open finance.
Mysle ze warto sie dowiedzieć, to nic nie kosztuje. A moze uda sie chociaz troche wziąć zebyscie dokonczyli.

relgh371tsldyf8u.png
 
Marysia biedna Madzia kurcze [emoji20] nie mam pojecia co to moze byc. A czytalas trochę w internecie?? Szukalas co moze dawac takie objawy??

relgh371tsldyf8u.png
 
No i nie wychodzimy :( wyszla jakas infekcja w moczu i musimy zostac. Mam nadzieje ze tylko do jutra. Pobrali mi teraz mocz cewnikiem i zobaczymy
 
Marysia, moze to to co mowi moja dr - łojotokowe. I nic nie pomoze poki co. Czytalam, ze to znika jak sie kp przestanie....Ada sie drapie po czole i glowie, wiec ja to chyba tez swedzi troche...

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Violu dokladnie az tyle nam nie potrzeba. 100 wystarczy zeby doprowadzic dom doxstanu zeby zamieszkac. musze poszukac i sie umowic do yego z open finance. popytac mozna. bo jak pojdziemy na mieszkanie to nigdy domu nie skonczymy
 
Violu dokladnie az tyle nam nie potrzeba. 100 wystarczy zeby doprowadzic dom doxstanu zeby zamieszkac. musze poszukac i sie umowic do yego z open finance. popytac mozna. bo jak pojdziemy na mieszkanie to nigdy domu nie skonczymy
Dokładnie kochana. Trzymam kciuki za Wasz kredyt.


Kasia Wam też kciuki za dobre wniki badania.

India kurde no może... Moja trze oczy i drapie główke

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ale mnie P wkur*** ma za dużo troszke PLT trombocytów i limfocytów to sobie umyślał że ma raka, bo wyczytał że te trombocyty przy nowotworach się zwiekszają. On ma dosłownie 2-3 ponad norme. Nie mam siły do niego juz

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry