reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Żona mojego kuzyna miała normalna sukienkę rozsuwana z tyłu. Poszłyśmy razem za parawanik w koncie, rozsunęłam jej sukienkę i już. Tam akurat były na uboczu takie kanapy i parawanik był przygotowany i sprawnie szło.
Mam też znajomą, która normalnie karmi bez skrępowania przy stole, więc to zależy od nastawienia.
 
reklama
Viola a to nie sapka?

Sent from my E2303 using Forum BabyBoom mobile app
Nie no na sapke to juz chyba późno nie??

relgh371tsldyf8u.png
 
Moj dzidziuś ulozyl sie inaczej, dlatego pewnie nie uciska. To juz ostatnie usg robione w domu bo juz sie w kadrze ledwo mieści. Staram sie nie nadużywac ale nerwowa przez to bylam i doslownie na 2 min zajrzelismy. Moja Mama mi glowe suszy ze nie dobrze czesto robic, bo jej koleżanka nagadala, ze miala panstwowo i po 3 tyg poszla gdzieś prywatnie i lekarz odmówił bo tylko 4 razy mozna w ciazy. A jak dziewczyny na sierpniowkach maja co miesiąc na każdej wizycie plus genetyczne to z 9 razy wychodzi i co?
Ja tez miałam na kazdej wizycie :-)

relgh371tsldyf8u.png
 
Kasia najlepszego, niech sie Ada zdrowo chowa! Gratuluję:)

India no właśnie myślę, czekam na kiecke rozsuwaną na piersiach ale nie wiem czy ten suwak nie za mało się rozsuwa. Drogie są sukienki do karmienia.

Violu mi znów wróciła zatoka... prawa zapchana i czuję ucisk. Myślisz , że normalnie mogę spacerować, ?
Kasiu no pewnie że tak! Świeże powietrze jak najbardziej dla nosa i drog oddechowych. Jesli czujesz sie ok, na silach to spacery, spacery. Musisz cos z tym zrobić. Ja jestem pod kontrolą laryngologa juz i od miesiaca biore leki. Teraz mam dodatkowo jakas infekcje i dal mi jeszcze antybiotyk ale nic o punkcji na szczęście nie wspomina. Niestety mam krzywa przegrode nosowa (dwoch laryngologow wcześniej rtg widzialo) dopiero ten lekarz mo powiedzial. I mowi ze to moze byc czesciowo przyczyna moich przewleklych zatok i mam sie zastanowić nad operacją...

relgh371tsldyf8u.png
 
Kasiunia GRATULACJE!!!! [emoji8] duza dziewczynka :-) super ze wzieli Cie szybciej niz planowali. Daj znać jak sie czujesz i czy mocno boli [emoji52] i oczywiście zdjecie malutkiej :-)

relgh371tsldyf8u.png
 
Ja sie dzis z moim poklocilam... stwierdzil ze w mojej rodzinie na imieninach i innych imprezach jest nudno i tylko kazdy siedzi i patrzy na siebie... (pod katem tego ze dzis popołudniu mamy isc na imieniny do mojej cioci)

relgh371tsldyf8u.png
 
reklama
Ja sie dzis z moim poklocilam... stwierdzil ze w mojej rodzinie na imieninach i innych imprezach jest nudno i tylko kazdy siedzi i patrzy na siebie... (pod katem tego ze dzis popołudniu mamy isc na imieniny do mojej cioci)

relgh371tsldyf8u.png
Wypisz wymaluj mój P!!
U niego cacy jest zawsze.

Mnie dopiero teraz tak wzięło:/ i tylko prawa.

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry