reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

No u mojego tez... tylko ze jego rodzinka prawie imprez nie wyprawia. U mnie to chociaż kontaktu sie utrzymuje.

Z doświadczenia wiem ze jak raz Ci sie zatoki odezwaly to będą się powtarzać

relgh371tsldyf8u.png
 
reklama
hej laski. powiedzcie mj gdzie pisalyscie w sprawie zepsutego produktu mimo ze data waznosci odlegla? kurde dzis mama kupila w biedronce kabanosy 2 paczki takie same henryk kania i jedne doslownie sa zielone az! a data do 30.03.2017r.
 
Ja bym oddała do sklepu, od firmy produkującej już dawno to wyszło z magazynu i odpisza Ci ze było źle przechowywane. Do sanepidu też chybs można oddać

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Od południa nie mamy wody i przyszedł Pan powiedzieć że do poniedziałku jej nie będzie i postawili nam zbiorniki z wodą. Wody nie ma 10 domów a dwie rodziny tak się rzuciły na tą wodę że jedna osoba stoi, napełnia a pozostali wynoszą. Z powiedział że pierdzieli ta wodę, przyjdzie pi nią jak coś zostanie

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
hej laski. powiedzcie mj gdzie pisalyscie w sprawie zepsutego produktu mimo ze data waznosci odlegla? kurde dzis mama kupila w biedronce kabanosy 2 paczki takie same henryk kania i jedne doslownie sa zielone az! a data do 30.03.2017r.
Jak ja tam pracowalam to facet kupil ser żółty, taki co ma dwie połowy osobno. I jedna byla popsula, druga nie i kierowniczka kazala zeby sobie wymienił.
 
reklama
Do góry