reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Anka nie robilam niestety [emoji20] ale pewnie, warto sprawdzić.

Widze że wy dzis wszystkie spacerkowo :-) a my pojechaliśmy na zakupy, bo moj założył firme i dostal karte do Selgros i chcieliśmy zobaczyć jak tam.jest a po za tym kupic jeszcze na chrzciny wino i napoje. W sumie to pierwszy taki dluzszy wyjazd Amelki tzn. imieniny i te sprawy to tak ale do marketu jeszcze jej nie zabieralismy. Dała rade, byla grzeczna tylko mało spała bo sie rozgladala :-)

Życiowa czy Ty takie czapeczki i kominy to na sprzedaż tez będziesz szyc?? Jestem chętna :-) Śliczna czapa Tymka :-)

relgh371tsldyf8u.png
 
reklama
Anka - ja sie nie znam ale zbadaj ją masz razcje .
Violcia - Oj jak ja tego nienawidzę sklepy w niedziele , ale czasem sie zdarzało bo remonty .....
Tez muszę sie brać powoli za chrzciny...
U mnie zas leje No chyba pakuje walizki [emoji32][emoji24]
Miłego dnia dziewczynki [emoji182][emoji182][emoji182][emoji4][emoji4][emoji4][emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka, u mnie tez paaaaada :-(
I jak zwykle sie nie wyspalam :-(
Nawet kawa dzisiaj nie smakuje tak samo. Buuuuuu

Halo, Kasia - czekamy na wiesci :-)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Łącze sie z Wami w bolu chociaż ja wyspana i u mnie słoneczko :-)

Ja jem śniadanie a młoda poszla spać. Ne spala od 6.15 i dopiero teraz padla

relgh371tsldyf8u.png
 
Ja juz po prysznicu kończę kawe i zaraz 2 sobie strzele... zaczynam dzis działać w kierunku odtworzenia firmy ale niestety biurokracja mnie chyba pokonuje bo nie uja nie rozmumiem tego wszystkiego :(

 
reklama
Do góry