reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Wszystkiego naj dla Madzi i Filipka. Sliczności :* :* :)

Marysia ja sie nie znam na tym wszystkim, ale jak jesteście pod kontrola lekarza to pewnie to minie. Biedny Madziulek ciagle cos jej jest.

Zdjęcie wstawie moze jutro bo mam wszędzie balagan, bo szafy wywalilam, oprozniam bo remont zaraz i sie pozbywam gratow.

Jeju takie dupy jesteście az sie lepiej człowiekowi robi, ze tak siedze da po porodzie. Szczególnie Nadziejka taki duży brzusio nawet bardzo a teraz drobinka :)

Co do kolejki to akurat nie było ta kobieta to bardziej skomplikowana "akcja"

Aaa bym zapomniala Dorcia, miejsce na urlop słabe, ale jak mus to mus. Oby Cie szybko przebadali i naprawili, żebyś się tam nie nudzila. A może akurat ktoś fajny na sali się trafi :*

No odespalam ale i tak jestem podminiwana. Nie dam gadom spac w dzień, będę ich ganila za każdym razem :p
 
reklama
Dora jak będą Ci zakładać ten pessar to pewnie ok tygodnia polezysz. Bo najpierw pobierają wymaz z szyjki na posiew a na wynik się czeka, ja czekałam 5 dni. A podobno po zabiegu trzymają jeszvze 2-3 dni. Ale może w każdym szpitalu jest inaczej

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Viola dużą? Zaraz zmierze... Nie całe 10 cm.
Magda jest starsza o miesiąc;)

My pod kontorlą lekarz wszystko wprowadzamy

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
Aaa bo napisałaś ze buciki 12cm a ja przeczytalam że nozke :-)
Od Amelki o dwa miesiące [emoji6]

relgh371tsldyf8u.png
 
Dzien dobry
Jakaś cisza dziś na forum
Kasiu piekna Ada :)
U mnie Zuzia dzis 5 niesiecy skończyła i nosi rozmiar 74 chyba wysoka bedzie :)
Kurcze dziewczyny jakos nie moge do siebie dojsc moze slyszeliscie o tej tragedii ale w telewizij jeszcze o tym nie mowia. Moj kolega z ktorym w czasach liceum zylismy bardzo dobrze i na studniowce i weselach roznych z nim bylam zastrzelil synka i siebie masakra :(
 
Hej dziewczynkJ juz mnie przebadali i wymaz pobrali. Mialam ktg i skurcze praktyczniw wychodzily co chwilę ale takie do 20% Mam wlasnie tydzien lezec okolo. Na sali gdzie jes nas 6. Jedna identycznie jak ja ten sam termin i te same objawy A dwie mają mieć cc w tym tyg a jedna wywolywany poród Także gadatliwe kobitki
 
reklama
KasaiMarysia - zamówiłam opaski czapeczki i 3 komplety na wiosnę ;)
Dzwoneczku - straszne :(
Buziaki dla Zuzi :-*
Dorcia - nie martw sie na zapas , szybko zleci , india ma racje .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry