reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Hejka,
Dziewczyny potrzebuje porady. Od kilku dni walczymy intensywnie z Jasiem o karmienie piersią a nie butelka. Wczoraj i dzisiaj praktycznie cały dzień na cycu, butelka (z moim mlekiem) tylko przed spacerem i w nocy. I tu sie pojawia moje pytanie, ile wasze maluszki wytrzymują po jedzeniu cycusia? I jak długo ciumkają pierś? Jasio jest bardzo marudny, co chwilkę chce cycusia i co chwile kwęka i płacze, je czasem około 8 a czasem10-15 minut z jednego cyca. Zastanawiam sie czy się nie najada albo czy je tyle ile potrzebuje. Laktatorem tez juz ściągam mniej niż sciągałam, a nie wiem czy dawać mu mm. Jestem mega rozdarta i lekko zdołowana bo bardzo chce karmić piersią ;/

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nuska kochana nie dawaj mm i pozwalaj mu ssać ile i co ile potrzebuje :) mleko masz na pewno o na pewno w dobrej ilosci. Czasami dzieciaki chcą częściej ssać bo "składają zamowienie" im on bedzie czesciej ssal tym wievej mleka sie zrobi. Moj Tymon (5miesiecy) je czasami co 40 minut a czasami co 4 godziny... raz possa 5minut a raz 20. Nie ma reguły. Dlatego karmi sie piersią na żądanie :)
Super że schodzisz z butelki i że jestes zdeterminowana karmić. Kp to fajna przygoda a keszcze jak wychodzi i nie ma stresu i presji to w ogole ;)

 
Dora ksiażke weź żebyś się nie nudziła:)

Wiki pochwal sie brzuszkiem;) mam nadzieje , że Cie przepuścili w kolejce.


Magda ma kiepskie wyniki. Hb ma ciut za niską. W moczu leukocytów aż 50-70[emoji33][emoji31][emoji24] mam 2 maści do smarowania i w środe powtórzyć mocz.
Osłuchowo ok i waży 7900. Dziś kończy pół roczku:)
Może podawać kaszke bezglutenową Sinlac ale ja mam Hollé jaglano-ryżową:)

1488867874-aaaaaa.jpeg

1488867888-aaaaaa.jpeg

1488867846-aaaaaa.jpeg
1488867858-aaaaaa.jpeg

1488867917-aaaaaa.jpeg


Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
Najlepszego dla Madzi
 
Marysiu piękne jesteście obydwie :)

Kasiu gratulacje piękna malutka; )

U nas Filip trochę lepiej ale bardzo zachrypniety kaszle więcej ale już nie tak na mokro jakby mu miało płuca wyrwać. Byliśmy wczoraj u lekarza mówiła ze płuca i oskrzela są ok tylko wykaszlec mu jest ciężko ta wydzielinę i kazała częściej robić inhalacje i antybiotyk dać do końca i na kontrolę przyjechać z nim .

Dzisiaj nasz myszak kochany kończy pół roczku! ;*
1488872601-aaaaaa.jpeg
1488872611-aaaaaa.jpeg
1488872620-aaaaaa.jpeg
1488872628-aaaaaa.jpeg
1488872633-aaaaaa.jpeg
1488872645-aaaaaa.jpeg
1488872652-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Dla Filipka też buziaki i najlepszego . Kawaler taki się robi
 
Nuska, zgadzam sie z Zyciowa, karm co tyle co ile maly chce. Moja czasami tez po godzinie wola. A poczatki byly takie, ze co 20 min karmilam i myslalam, ze zwariuje ;-)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wszystkiego naj dla Madzi i Filipka. Sliczności :* :* :)

Marysia ja sie nie znam na tym wszystkim, ale jak jesteście pod kontrola lekarza to pewnie to minie. Biedny Madziulek ciagle cos jej jest.

Zdjęcie wstawie moze jutro bo mam wszędzie balagan, bo szafy wywalilam, oprozniam bo remont zaraz i sie pozbywam gratow.

Jeju takie dupy jesteście az sie lepiej człowiekowi robi, ze tak siedze da po porodzie. Szczególnie Nadziejka taki duży brzusio nawet bardzo a teraz drobinka :)

Co do kolejki to akurat nie było ta kobieta to bardziej skomplikowana "akcja"

Aaa bym zapomniala Dorcia, miejsce na urlop słabe, ale jak mus to mus. Oby Cie szybko przebadali i naprawili, żebyś się tam nie nudzila. A może akurat ktoś fajny na sali się trafi :*

No odespalam ale i tak jestem podminiwana. Nie dam gadom spac w dzień, będę ich ganila za każdym razem :p

Darmowy urlop to nie ma co narzekać i cudów. Temperatura jak na Majorce Strasznie duszno na sali jest Już dwa razy otwieralysmy okno
 
Ostatnia edycja:
Nuska kochana nie dawaj mm i pozwalaj mu ssać ile i co ile potrzebuje :) mleko masz na pewno o na pewno w dobrej ilosci. Czasami dzieciaki chcą częściej ssać bo "składają zamowienie" im on bedzie czesciej ssal tym wievej mleka sie zrobi. Moj Tymon (5miesiecy) je czasami co 40 minut a czasami co 4 godziny... raz possa 5minut a raz 20. Nie ma reguły. Dlatego karmi sie piersią na żądanie :)
Super że schodzisz z butelki i że jestes zdeterminowana karmić. Kp to fajna przygoda a keszcze jak wychodzi i nie ma stresu i presji to w ogole ;)

POPIERAM W 1000%.

Moja różnie je kochana. Dziś cały dzień na cycu co 2h i śpi z nim. Co wyje to szuka, a smoka wypluwa i szuka cyca.

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nuska - ja wlasnie miałam to samo z Mileną i okazało sie ze mało jej leci a ona głodomór , i przeszłam na mm, bo mi to leciało naprawde po kropli , troche lepiej laktatorem ale nie bede tylko laktatorem , kp ma byc dla mnie cyckiem .
Ale może bądź cierpliwa moze moze w końcu przyssa sie lepiej i poleci więcej ;)
Dziewczyny maja racje .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry