reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Nuska Jasiu jest cudowny taki malusi :)

Szkoda z tym kp... moze warto cdl znaleźć? A po mm bedzie spokojny bo szybko zapelnia brzuszek i wolnuej sie trawi :)
Najwazniejsze zeby i on i ty byliście szczęśliwi :*



 
reklama
Musimy sie pochwalić- taki komplecik uszyla nam ciocia Życiowa :-) :-)
IMG_20170309_131113.jpg


relgh371tsldyf8u.png
 

Załączniki

  • IMG_20170309_131113.jpg
    IMG_20170309_131113.jpg
    73,7 KB · Wyświetleń: 161
Dora trzymam kciuki za Was, wszystko będzie dobrze!'[emoji8]

Nuska sliczny Jasio :-) z kp nue pomoge, ale tak jak życiowa pisze, najważniejsze zebys Ty i maly byli szczęśliwi :-)

MalaMi duza Amelcia :-)

relgh371tsldyf8u.png
 
Życiowa strzelam focha bo pytałam się gdzie mogę znaleźć czapkę z apaszka dla małego jako komplet a Ty nie powiedziałaś ze robisz takie ładne !

A Amelka cudowna; *

Marysiu super ze Madzia taka dzielna :)

Jasio piękny maluszek; *

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nadziejka a ja wiedziałam ze to pojdzie taka lawina... uszylam swoim dzieciakom i poszło ;) teraz mam 3 komplety skrojone do szycia jeszcze...
I musze nowe zamowienia tkanun ogarnąć bo sie rozpływa wszystko [emoji14]

 
reklama
Nuska , przystawiac jak najczęściej. On się nie najadal bo masz mało mleczka ze względu na to, że laktatorem odciagasz a laktator nie daje takiego sygnału na zamówienie żeby kanały mlekowe produkowały. Nie ciągnie jak dziecko. Mm szybko zapychasz żołądek. Długi się trawi. Kp to jest trudna , długa droga. Niestety nie informują nas o tym wcześniej [emoji14] jak chcesz mocno pobudzić laktacja to spróbuj porandkowac z laktatorem metoda power pumping i 357. Poczytaj w neciku. Trzymam kciuki.


Viola ale Amelia slodziaczek :)

Życiowa chyba się przejdę do Ciebie [emoji14] kiedy ta kawa co?

atdctrd8ammce1aq.png
 
Do góry