reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Anka w wymianę oleju to nie daj sie wrobic no zagon trochę męża Mój to z kolei ciagle tylko ty nic nie rób ja zrobie Tylko terminu wykonania prac nie podaje i czasem mu schodzi pół roku ☺ No ale on pracuje w innym mieście i jeszcze ma własną działalność poza pracą i jeszcze od czasu do czasu do mnie do szpitala musi jeździć
Jak pomyślę,że będzie musiał wyprawkę kupić albo coś popakować to mi się od razu ciśnienie normuje :)
On nie wybiera kupiuje pierwszą rzecz w sklepie.
 
reklama
MalaMi no bo Amelki to grzeczne dziewczynki :-) zobaczysz ze bedzie w wieku 3-4 miesięcy przesypiac noce od 20 do 5-6rano jak moja :-)

Anka a jak bylo przy ciazy z Tosia?? Bo u mnie bylo tak ze przy Filipie sie staral, wyreczal, sprzatal, mniej pracował a teraz?? Zdecydowanie mniej pomocy, żeby cos posprzatak musialam sie prosic. Pracowal czasem od rana do wieczora a ja jeszcze Filipa mialam do ogarniecia. Przy Filipie sam chcial ze mna wozek wybrac a teraz to nawet sie nie zainteresowal tylko pytal czy juz wybralam [emoji6] i wiesz co? Jeszcze będąc w ciazy znalazlam gdzies artykuł ze przy pierwszej ciazy wszyscy sie interesuja, przeżywają, kupują a druga juz nie jest takim "wydarzeniem" i u nas właśnie tak bylo, jakbym czytala o swoim :-) pokazalam mu ten artykuł a on nie zajarzyl o co kaman [emoji12]

relgh371tsldyf8u.png
 
Dzieki dziewczyny :) dospalam i juz mi lepiej trochę ale postanowiłam ze nie będę tam jedzic. Raz pojadę bo chce zeby babcia uszyla mi zapadowa poszewke na poduche ciazowa i tyle.
Dorcia tak pierwszy i wnuczecie i prawnuczecie. Jeszcze jak sie potwierdzi dziewczynka to juz w ogole. Bo tesciowa i babcia samych synów. Juz mi wszystko jedno byle zdrowe a oni niech mi dadzą święty spokoj. Aa i teraz mi sie przypomniało... Ona mi dziecko przyjedzie kąpać :o na pewno!!!!
 
Wiki, mnie tesciowa w ciazy wnerwiala tekstami, ze bedziemy do niej przyjezdzac na kilka dni i spac ( to samo miasto!!!! 15 min samochodem). Albo, ze jak przywieziemy jej Radka to ona nam juz go nie odda. Albo, ze Radek bedzie u niej do przedszkola chodzil i ze nie bedzie sensu, zeby do domu wracal tylko u niej pomieszka , a ja moge tam nocowac.
I wiem, ze mozna niezlego wkur.... Zlapac. Takze wspolczuje :-* trzymaj sie i nie denerwuj.

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No ja mam wrażenie ze chce mnie wykonczyc :-D ale jak widac nie jestem sama. Ty przezylas, pewnie miliony dziewczyn tez, więc i ja jakos przeżyję :)
 
Ja przeżywam teraz kiedy to mój ojciec chce żebym ją położyła u niego na łóżku. Pościel już nie taka świeża, kot z nim śpi, a ja mam tam niemowlaka położyć?!
Mnie ojciec wkurzał gadaniem ( jak sie Magda urodziła) że bedzie z nim spała....
Bo w ciąży nic go nie obchodziło.

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Viola no w pierwszej ciąży to był do rany przyłoż. Był na każdym usg! A teraz nawet nie zaproponuje żebym umówiła się na wizytę po 16 żeby mógł jechać. Na początku to jeszvze się starał aż momentami mnie to wkurzalo. A tak jakoś od miesiąca gdzie ja go bardziej potrzebuje to w ogóle nic go nie interesuje. On potrafi kilka dni nie zapytać się jak się czuje a o dotykaniu brzucha to już zapomniałam.
Wczoraj byłam na tych zakupach i Tosie miałam.wziac żeby buty jej kupić ale w sumie jej nie wzięłam bo ma ciągle ten problem z kupą to był zawiedziony bo będziemy musieli jechać jutro. Nosz kurwaaaaaaa.
Takie mam nerwy że w nocy zamówiłam materac i pościel. Wzięłam wszystko za pobraniem i podałam do niego kontakt. Niech chociaż paczki odbierze z poczty!

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry