reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Ksieżniczka z Amelci [emoji5] jaki rozmiar masz dla malej do chrztu? ja musze zaczac cos szukac mimo ze jeszcze 2 miasiace mam na to
68 a ma skonczone 4 miesiące. Ten płaszczyk to jakies wieksze 68 bo.rekawy dlugie ale sukienka ok.

relgh371tsldyf8u.png
 
reklama
a gdzie kupilas sukienke? my mamy chrzest 20 albo 21 maja to raczej bedzie cieplo juz.
malej drugie oczko zaczelo ropiec w piatek a szczepienie bylo w czwartek 6w1 plus pneumo. na wczesniejszej wizycie przepisala nam biodacyne na prawe oczko ale mowila zeby kropic dopiero jak bedzie mocniej ropiec to nie kropilam bo tak troszke tej ropy bylo a teraz doszlo drugie i oba doac mocno ropieja.... wykupilam ta biodscyne ale jakos boje sie jej kropic te oczka. poczekam na polozna bo bedzie dzis miedzy 10 a 11
 
Dzień dobry:)

Sto lat dla Milenki![emoji322][emoji320][emoji253][emoji513]


Violu piękny aniołek z Amelki[emoji72]
Oj widać, że Fifi rozrabiaka. Ślicznie wyglądałaś[emoji5]

Kasia śliczna Adka, taka kruszynka.

Kulcia no to jednak skusiłaś się na parasolke:) niech Ci służy

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale nerwa złapałam!!

P pojechał do pracy. Jezdzi pierw do siebie na wioche ,bo zabiera ludzi i potem do pracy. Jezdza na zmiane i kazdemu wypada po 2 razy w tyg jechac swoim autem..
Okazalo sie ,ze dzis jada na budowe co ma blizej 10 km z domu. I ku rwa kolo zrobil.
Nie dosc ze ma dalej , wiecej spali, to jeszcze jest poltorej godziny pozniej w domu.
Od 1 marca wydał na gaz już 180 zl i na benzyne 60 zl a jest dziś 13!!!!

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale nerwa złapałam!!

P pojechał do pracy. Jezdzi pierw do siebie na wioche ,bo zabiera ludzi i potem do pracy. Jezdza na zmiane i kazdemu wypada po 2 razy w tyg jechac swoim autem..
Okazalo sie ,ze dzis jada na budowe co ma blizej 10 km z domu. I ku rwa kolo zrobil.
Nie dosc ze ma dalej , wiecej spali, to jeszcze jest poltorej godziny pozniej w domu.
Od 1 marca wydał na gaz już 180 zl i na benzyne 60 zl a jest dziś 13!!!!

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom

No to troche poszlo kasy, ale jezdza na zmiane, to co poradzic


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Marysiu ale pomyśl ze jakby jeździł sam to wydalby 3razy tyle... niestety dojazdy są strasznie kosztowne, sama o tym wiem. Dobrze ze ma na gaz, ja tez mam. Bo na benzyne to bym nie zarobiła

MalaMi mieliśmy pozyczona sukienke i płaszczyk od mojej cioci. W maju juz na pewno będzie duzo cieplej. U nas Kościół jest strasznie wyziebiony na wiosne bo jest nie ogrzewany. I to co nagrzeje sie po lecie trzyma tak do grudnia, a od stycznia robi sie strasznie zimno. Wiec musiałam małą grubo ubrać. Ja nóg nie czułam bo bylam w polbutach.

relgh371tsldyf8u.png
 
Do góry