reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Mimi gratulacje :-)

Anka jak Tosia?

relgh371tsldyf8u.png
 
reklama
Asiu pojechalam do gigantu jak mialam skurcze podlaczyli mnie pod ktg i stwierdzili ze sa slabe skurcze i kazali przyjechac jak bede rodzic :( a na nastepny wieczor dyzor byl na warszawskiej i tam zostalam na porodowce
 
Mimi gratuluje!

Viola on z domu ma 10 km bliżej do tej roboty. Tylko że on wyjeżdża 5.30 , a o 18.30 jest w domu bo jeździ na koloło. On liczy że pracuje od 7 do 17 a jakby tu pracował to liczyło by mu sie od 8 do 16 bo nie jezdziłby na baze. Zarobi 28 zł i tyle samo wyda. Do siebie ma 35 km x2 plus 30 km x 2 (x2 bo w druga strone) dwa dni w tyg na baze. Nie zarabia nic w dodatku nabija km na licznik i pozniej jest w domu 1.5 h pozniej.
W dodatku ojciec mial zrobic zlew w lazience i tak zrobil ze sie leje. Jezuuuuuu!!!!![emoji24][emoji24][emoji24]

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
hej kochane :)
Mam problem. Karmie Ade piersią i mam wrażenie,że nie dojada. W nocy zrobiłam jej mm i zupełnie inne dziecko. Nie wiem co zrobić dalej czy przystawiać ją do tej piersi tylko ale częściej czy dokarmiać czy co zgłupiałam już.
A drugie pytanie odnosnie sterylizacji butelek i innych akcesoriów jak Wy to robiłyście ? :)
 
My w szpitalu od wczoraj z Fifim goraczka była już 39.6 w pupie mierzona. Mały ma zapalenie gardła I zapalenie jamy ustnej. Dostał wczoraj dwie kroplowki jedna z antybiotykiem druga nawadniajaca. A tego szpitala juz mam dosyć po prostu . Nie chce Juz tu byc i nic nie wiem bo mi nikt nic nie mówi . Lekarza żadnego nie było jeszcze dzisiaj. Nawet mi jeść nie dają hehe musze Pawła wysyłać żeby mi kupował [emoji14]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nadziejko niestety takie szpitale juz sa. M jak byl z malym w szpitalu ponad rok temu to nawet jedzenie musialam dla malego przywozic bo tam tylko sloiczki mieli a maly nie byl sloiczkowy. pielegniara byla w ciezkim szoku jak jej powiedzialam ze maly nie je sloiczkow tylko sama mu gotuje....
 
reklama
Marysia Sciagnelam laktatorem i po 40 min to sciagam 40-60 ml a ona powinna jesc juz 70-80.Widzę po za tym,że chwile pociagnie i nie łyka bo nie ma co
 
Do góry