reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

reklama
Kasia dzieci karmione piersią tak już mają. Nie wisi na piersi bo glodna tylko ma silny odruch ssania.

atdctrd8ammce1aq.png
 
Kasia, walcz, to sie troche za tydzien- dwa uspokoi. Ja Ade nawet co 20 min przystawialam. Propaguja kp, a nie mowia glosno, ze to jest takie czasochlonne i mordercze. Nawet teraz Ada potrafi miec przerwy krotsze niz 2 godziny
Wiem, ze to frustrujace, ale to normalne. Jak juz chcesz ja dokarmic mm to nie rob tego regularnie. Przystawiaj, przystawiaj i przystawiaj

Nadzoejko, wspolczuje :-(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
kasiu moja tez sie nie najadala i pomogl nam femal tiker. do tej pory pije raz dziennie jak widze ze mam mniej mleka. jest drogi ale warto
 
kasiu moja tez sie nie najadala i pomogl nam femal tiker. do tej pory pije raz dziennie jak widze ze mam mniej mleka. jest drogi ale warto
 
Od wczoraj właśnie stosuję go mam nadzieję,że pomoże. Dzięki dziewczyny :)

Bedzie dobrze :-) najwazniejsze uswiadomic sobie, ze wszystko jest ok, ze takie sa poczatki. A kp ma to do siebie, ze wlasnie nie ma co planowac i zgadywac, o ktorej dziecko bedzie jadlo, bo ono moze zazadac w kazdej chwili :-)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Dziewczyny ;)

Kasia2310 Kochana mam podobny problem z Jasiem, ale walczę. Mm dostaje czesto na noc, albo w dzień jak po cycu płacze mocno i mam wrażenie, ze nie idzie mleko, bo nie ma odgłosu połykania. Póki mogę i mam pomoc innych bede tak karmić, a później zobaczymy. Ważne, ze sie staramy i Maluszki jeszcze nasze mleczko jedzą, a czasami po prostu wychodzi tak, ze trzeba przejść na mm i tego nie przeskoczysz. Ja juz gadałam z położną, z dziewczynami z mojego otoczenia i powoli dotarło do mnie, ze na kp sie świat nie kończy (chociaz wiem, ze jest bardzo ważne). Wszędzie jest taki nacisk na kp, ze zaczęłam sie zastanawiać czy dając mm jestem gorsza? Kilka wieczorów przepłakałam i wcale mi to nie pomogło. Nie chce męczyć Jasia, nie chce zeby był markotny, chce zeby był szczęśliwy, najedzony i pogodny i jesli z jakiegoś względu nie najada sie z mojego cyca, nie pasuje mu moje mleczko, czy cokolwiek innego to wole sięgnąć po mm licząc sie z tym, ze różne opinie na temat tego usłyszę.
Uff to sie rozpisałam.

Violu śliczna Amelka ;)

Nadziejka dużo zdrówka dla Filipka ;)

Życiowa Kochana ja bym chyba chciała zamówić u Ciebie czapeczka i komin albo chustę pod szynkę dla Małego ;)

KasiaMarysia mój na codzień dojeżdża do pracy około 120km w obie strony, ale jak mus to mus.

Buziaki dla wszystkich Maluszków ;)

Miłego dzionka ;)

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nuśka ja mam takie samo podejście i też bardzo bym chciała karmić piersią. Dlatego robię wszystko by tak było ale nie strzelę sobie w łeb i nie będę czuć się gorsza jeśli mi nie wyjdzie. Szkoda tylko Marysiu,że w ten sposób mnie oceniłaś to co napisałaś miłe nie było. Nie po to tu napisałam żeby słuchać tego typu mądrości. Zrobiło mi się przykro po prostu
 
Do góry