reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Hejka ;)

India ja mam enfamil dla Jasia i mu podszedł. Duzo osób mówi że to jedno z lepszych mlek. W rossmanie jeszcze ostatnio hipp widziałam w saszetkach. Ewentualnie podejdź do jakiejś dobrej apteki, bo w większych miastach maja różne rodzaje mm w buteleczkach, jednorazowe porcje ;)

My dzisiaj po pierwszej wizycie u pediatry. Jasio w 3,5 tyg przybrał 700 gram i urósł 3 cm ;) wszystko jest dobrze, tylko robią mu sie pod paszkami takie jak by pęcherzyki z płynem i dostaliśmy na to maść i mamy smarować tym fioletem. I jutro podejść do kontroli tak trochę bez sensu.

Miłego dnia ;)
Ściskamy was ;)

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Marysia w łóżeczku oprócz Amelki :) mamy jeszcze misia, ochraniacz, dwa smoczki, kołderkę i to na tyle. a na półce przy łóżeczku resztę zabawek, pampersy, chusteczki, podręczne kosmetyki, wit D i lamkę nocną :)

India szkoda żę bebiko jej nie smakuje. Amelka na szczęście nie narzeka ;) oby ta papka pomogła - to robiona była??

Nuśka super że Jasio rośnie, to najważniejsze :) a karmisz jeszcze czy juz tylko mm??
 
Papka bedzie w sobote dopiero. Tak, robiona Violu

No bebiko koedys pila i jej wchodzilo. Dzisiaj wyprobuje bebilon, a pozniej za rada Nuski zaczne porcjami kupowac :-)



3jvzej28158pdnea.png
 
Nuśkaaa super że Jan rośnie:) i że cyca chce!!

India ale ze sterydem?

To ja dzikus jakiś. Mam w łóżku łatke z bebilonu chyba i poduszke żeby się nie przekreciła na plecy.

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale jak nie przekręciła na plecy?? To jak śpi?? Ja łatkę narazie mam na półce bo małej nie ciągnie. ma inne zabawki z metkami i zaczyna sie dopiero inetersować :)

Nuska to super że ciągnie cyca jeszcze Jasio :)

India to długo Ci robią. U nas bys miała na jutro ;) a jakbyś ładnie poprosiła to i tego samego dnia wieczorem :p
 
Jesuuuu oszaleje, od dwóch dni siedzę i szukam noclegów nad morzem i jak narazie nie znalazłam nic co by mnie zachwyciło. Mamy jechać z Bartka bratem, bratową i dzieciakami. Chcemy dwa osobne domki więc potrzebujemy tak w miarę małe - 3-4 osobowe, a większość jest większych, piętrowych dla 7-8 osób. tylko że my w zeszłym roku byliśmy na jednym dwupoziomowym "apartamencie" i mimo wszystko było nam ciasno, a teraz doszła jeszcze Amelka i jej "graty" :) a jak już są to ceny jak z kosmozu za 250-300 za dobę :/ a ja chce max 200...
 
reklama
Nuśkaaa super że Jan rośnie:) i że cyca chce!!

India ale ze sterydem?

To ja dzikus jakiś. Mam w łóżku łatke z bebilonu chyba i poduszke żeby się nie przekreciła na plecy.

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom

Bez sterydow

Ja w lozeczku mam przescieradlo, kolderke i poduszke ktora w npcy klade obok Ady, zeby nie spadla nam z lozka
Czasem trzymam tam tez poduszke do karmienia i spiworek


3jvzej28158pdnea.png
 
Do góry