reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Viola, brakuje im skladnikow


3jvzej28158pdnea.png
 
reklama
Ja w ogole u siebie w okolicy mam same apteki zdzierajace kase. Jakbym pojechala na inna dzielnice to byloby taniej


3jvzej28158pdnea.png
 
Ja w ogole u siebie w okolicy mam same apteki zdzierajace kase. Jakbym pojechala na inna dzielnice to byloby taniej


3jvzej28158pdnea.png
Niestety tak jest ze większość aptek to takich pojedynczych- nie sieciowek i ceny sa po prostu wyższe. Jak pracowałam to wszystko bralam od siebie a do najtanszych niestety nie nalezymy ale teraz jak jestem na urlopie to chodze tam gdzie najtaniej.

relgh371tsldyf8u.png
 
My Juz w domu z Filipem uff nigdy więcej szpitali. Popralam wszystko co mieliśmy w szpitalu chciałam wywiesic na balkon a tu deszcz zaczął padać i musiałam wszystko w domu pozawieszac. Filip się zrobił podły trochę wcześniej jadł tak ładnie a teraz wszystko wyplywa w nocy budzi się z płaczem głodny a mleka nie chce pić a w dzień to już w ogóle nie chce mleka lyknie 2 razy i wypycha jezorem. Na rękach mu najlepiej więc za długo nie polezy ani nie posiedzi i się nie pobawi.

Mam wrażenie ze to bebiko 2 mu za bardzo nie smakuje bo w nocy jak mu zrobię to bebiko 2 to nie będzie pił a jak mu zrobię bebiko 1 to wypije chociaż te 50 ml.

A Filip śpi zazwyczaj na plecach czasami jak się budzę i patrze do niego to sam się obraca na bok ale w tym szpitalu to się tak tlukl w tym łóżeczku calutkie noce ze oszalec idzie mam nadzieje ze w domu będzie spał chociaż ładnie bo ja przez niego nic nie spałam.

A to mleko Enfamil to chyba trochę drogie co ?

Juuhuu juz nam robią hydraulike w domu a później centralne i można tynkarzy i glazurnikow wołać.

Jaki jest dobry probiotyk dla Filipa po antybiotykach? Bo pasowałoby mi jakiś mu kupić i podawać chociaż z 2 tygodnie.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasia super :D oby tak dalej!

Nadziejko oby wam zdrówko dopisywalo. ja zawsze biore lakcid i dawalam Marysi jak byla malutka :)

 
Ja to zamawiam z tego gemini jak coś mi trzeba tak minimum raz w miesiącu ale jak coś mi trzeba na szybko to jest apteka taka w miarę tania u Pawła zawsze trochę taniej wychodzi.

Dicoflor mu dawali w szpitalu i miał rzadka kupę dalej to chyba ta biogaie kupie bo juz mieliśmy właśnie raz jak mały miał kolki.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry