reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspólnie schudniemy !

amcia8232

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Czerwiec 2016
Postów
3 777
Miasto
Poznań
Hej mam 21 lat i 13 kg za dużo po ciazy . Ćwiczę chodzę na spacery biorę suplementy diety . Założyłam ten wątek aby kobiety które chcą schudnąć nie były same- laski będziemy sie na tym forum wspierać [emoji4]piszcie śmiało[emoji4]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam. Ja natomiast mam 25lat i az 30kg za dużo po ciąży. Zaczęłam od tygodnia ćwiczyć z Natalia Gacka . Ale że mój mąż jest leniwy to nie mam jak za bardzo ćwiczyć z małym chyba że późno w nocy jak zaśnie. Ale zrobię wszystko by schudnac
 
Schudłam 16kg kg ale znów przybieram powoli. I niewiem jaka tego przyczyna. Biorę hydrominum więcej biegam do toalety jem zdrowo nie smażę potraw więc niewiem o co chodzi
 
reklama
A ja byłam w górach znów wpadła pizza na obiad jakieś chińskie danie. Do dupy się czułam przez to. Ale juz wróciłam do domu i koniec pokus
 
Do góry